Nedávno se mě můj manžel rozhodl překvapit. No, úplně se mu to nepovedlo. Rozhodně mě překvapil, ale ne v dobrém slova smyslu. Neměla jsem žádné narozeniny, ani svátek, ani jsme neměli výročí. Zkrátka se mě rozhodl překvapit, jen tak. Stalo se to minulý týden, když jsem se vrátila z práce. Byla jsem samozřejmě šíleně unavená, a trochu nazlobená a vystresovaná. Jelikož si toho na nás klasicky v práci nachystali hodně. Jelikož já patřím mezi ty schopnější a produktivnější pracovníky navalili na mě téměř veškerou práci. A já, jelikož jsem zodpovědná jsem jim jako vždy samozřejmě vyhověla „čištění koberců Praha ceník“.

Čistírna koberců Praha - profesionální čištění syntetických kobercůAle ten den jsem toho měla už vážně po krk a stěžovala jsem si alespoň v SMS zprávách manželovi, jak se mám hrozně a jak už se těším domů, až si lehnu. Můj manžel, mimo to, že je skvělý, je také velkým šprýmařem a dost často mě vyvede nějakým žertem. Mělo mě to napadnout, ale moje mysl byla tak zaměstnaná, že jsem si vůbec nic nepřipouštěla až do chvíle, než se to stalo. Přišla jsem domů, zachrastila jsem klíči v zámku a odemkla jsem, za mnou utíkal manžel a hned mě objímal, ještě, než jsem se stačila vyzout. Choval se až podezřele mile, ale já byla tak nazlobená z práce, že jsem to vlastně uvítala.

 

 

Strojní Čistění Kobercu - Strojové Čištění Kobercu Prahačištění koberců, sedaček Prahačištění sedaček a  koberců Prahačištění koberců Praha recenze

Říkal mi, jak jsem úžasná…

Říkal mi, jak jsem úžasná, že jsem to všechno tak krásně a s noblesou zvládla a že má pro mě připravené překvapení. Zakryl mi oči rukama, abych nic neviděla a vedl mě do obývacího pokoje. Pak mi je odkryl. A na stole jsem viděla láhev vína a dvě skleničky a… Obří dort s čokoládovo-višňovou polevou. No vypadal opravdu úchvatně. Ptala jsem se, kde to koupil. A můj muž na mě, že nikde, že to upekl sám. Musím uznat, že dort vypadal vskutku profesionálně, dokonce i tvarem byl krásně „naskočený“ a celkově bych zkrátka do mého muže nikdy neřekla, že by byl schopen upéct takový dort. Už jsem brala nůž a chystala jsem se, že dort rozkrojím, manžel mě zadržel, že si mě chce u toho natočit na video.

Počkala jsem tedy, až si nachystal fotoaparát…

čištění koberců praha 5	Počkala jsem tedy, až si nachystal fotoaparát a vzala do ruky znovu nůž. Sotva jsme však zakrojila do dortu, slyšela jsem cosi hlasitě prasknout, na obličej, do vlasů, oblečení a všude kolem v dosahu asi jednoho metru vycákla poleva z onoho dortu. Především višňová poleva dopadla na náš koberec. Než mi došlo, co se stalo, manžel mezitím propukl v hurónský smích. Já byla nejprve vyděšená, co se stalo. Manžel mi však prozradil, že žádný dort neupekl, že vzal balónek, kolem něj dal šlehačku a na ni pak ještě čokoládovou a višňovou polevu. Výsledný efekt tak skutečně působil jako obří dort.

No, vtípek to byl povedený, ne, že ne. To, že to schytaly mé vlasy a obličej bych také přežila. Větší starosti jsem spíše měla s oblečením a také, jak se později ukázalo, kobercem. Na ten dopadla višňová poleva ve velké míře. Popadla jsem tedy kýbl a hadr, a začala jsem drhnout koberec. Jelikož šlo o višňovou omáčku, samozřejmě to nešlo. Tak jsme nakonec zavolali čisticí firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Praha ceník a musím říct, že ta jej dokázala vyčistit perfektně. Tuto firmu proto jedině doporučuji!

Čištění koberců, hloubkové čištění koberců Prahačištění koberců Praha ceníkKterá firma vyčistí koberce v našem městě