Ten den jsem se rozhodla…

dezinfekční čištění kobercůPředevčírem bylo opravdu nádherné počasí. Byl to zkrátka takový ten den, kdy se ráno vzbudíte, jste úžasně odpočatí a víte, že ten den se vám všechno vydaří. A budete maximálně úspěšní. Alespoň já jsem se tak cítila. Ten den jsem se rozhodla jet se svým malým synem na chatu. Protože jsem měla opravdu dobrou náladu, a zbyl mi bonus z minulé výplaty, rozhodla jsem se mu koupit novou koloběžku. Ne takovou tu klasickou, na které jsem jezdila já jako malá dokonce i já, ale pořádnou, která je konstrukcí podobná kolu. Zhotovenou z kvalitního materiálu, a tudíž také s mnohem delší životností. Jeli jsme pro ni do nákupního centra, a jak už to tak bývá, museli jsme samozřejmě navštívit i hračkářství. Čištění koberců Praha ceník.

Já jsem si pro sebe při té příležitosti koupila láhev šampaňského, abych si ten parádní a volný den alespoň také trochu užila. No a jak jsme měli vše už hezky nakoupené, mohli jsme konečně směle vyrazit. Protože jsme bezautová rodina, šli jsme chvíli pěšky, kdy syn hned neváhal vyzkoušet novou koloběžku. A když to bylo zapotřebí, tak jsme se svezli autobusem. Syn dováděl a očividně měl dost radost z nového dárku. drhnoucí čištění koberců Praha

Koloběžka se mu zašpinila…

čištění koberců do hloubky strukturyKonečně jsme dorazili na chatu, já rychle odemkla dveře a syn se už hrnul dovnitř i se svojí novou koloběžkou. Protože jsme na chatě nebyli opravdu dlouho a syn měl opravdovou radost z koloběžky, rozhodl se nejspíš, že ji nepustí. A bude na ní jezdit i vevnitř v chatě. Koloběžka se mu sice po cestě dost zašpinila, jelikož zajel do louže a následně bahna, ale u chaty jsme tolik na uklizené prostředí nehleděli. Alespoň ne doteď, jelikož jsme netušili, jaké překvapení na nás čeká. Syn je samozřejmě ignorant, takže ten i kdyby uprostřed jídelny v chatě stál medvěd stejně by ho přehlédl.

Jak tak syn jezdil s tou koloběžkou, všimla jsem si, že je tu cosi, co tu minule nebylo. Konkrétně koberec. A vypadal docela hezky, obvykle si totiž na chatu vozíme věci, které už nevyužijeme, ale tenhle koberec tak vůbec nevypadal. Hm, zvláštní, pomyslela jsem si. Pak jsem si všimla jakéhosi vzkazu na stole. Byl to vzkaz od tchyně, která si na chatu zajela už před týdnem a koupila nám sem nový koberec. U toho bylo ještě připsáno, že na něj máme dát pozor a že nás následující den přijede navštívit. No, ne, že by nestačila samotná návštěva tchyně, když chcete mít klidný a ničím nerušený čas jen pro sebe. metodické čištění koberců

Čištění koberců Praha ceník…

odstranění zašlapaných nečistot z koberceSyn samozřejmě jezdil s koloběžkou i po koberci, a stačil ho už pořádně umazat. Ve skutečnosti se do něj bahno dost vpilo. Řekla jsem mu, ať toho nechá a místo zábavy jsme jej začali čistit. Nachystali jsme si na to všechno potřebné nářadí, ale i to na fleky od bahna bylo krátké. Bohužel koberec byl s vysokým vlasem, a šlo to skutečně hodně špatně. Vlastně vůbec. No nic, zavoláme někoho odbornějšího na to. Hned jsem vytáhla mobil a začala hledat firmy, které se čištěním koberců zabývají. Nakonec jsem našla služby čištění koberců od firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Praha ceník, ta měla totiž samé kladné recenze. Objednala jsem je ještě ten večer a za pár hodin měli hotovo. Perfektně vyčistili koberec, tak že vypadal jako nový! Tuto firmu jedině doporučuji.