Protože žiju sama, zvykla jsem si zvládat hodně takových těch chlapských prací. Myslím tím montování, šroubování, vrtání a podobně. Ale se vším si stejně neporadím. Tak často využívám pomoci svého dobrého kamaráda Karla. Je takový kutil a trochu všeználek. Vždycky si je jistý, že si se vším poradí. Naposledy selhal, když mi sprejeři posprejovali dům.

Odstranění graffiti pískovánímOdstranění graffiti pískováním - efektMladí spřejeři útočí - nové technologie sprejů

Karel si byl jistý…

Karel si byl jistý, že si s tím poradí, takže mi zakázal obracet se na kohokoli jiného. Pustil se do práce, když jsem odjela na dovolenou. Chtěl mě překvapit. Jenomže to skončilo hrozně. Rozdrbal mi omítku, potom to přetřel a buď pod nátěrem prosvítalo graffiti, které se mu nepodařilo odstranit, nebo ještě více razila poškozená omítka.

Ulice zdobené graffitiZákulisí sprejerůLze odstranit staré nánosy sprejů

Tím mě moc nepotěšil…

Tím mě moc nepotěšil, omítku i s novým nátěrem jsem si pak nechala raději obnovit firmou. A když se potom zase po nějaké době na stěně objevilo nové graffiti, Karlovi jsem o tom radši ani neřekla. Při představě, že by se celé to martýrium opakovalo, mi přeběhl mráz po zádech.

Čím zaútočit na sprejeryNeudržované zdi lákají sprejeryTagy jsou všude kolem nás

Nechtěla jsem už zažívat podobné starosti…

Nechtěla jsem už zažívat podobné starosti a řešit to tak zdlouhavě jako napoprvé. Takže jsem rovnou oslovila firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která se ukázala být výbornou volbou. Graffiti ze stěny odstranila s mnohem větší úspěšností než Karel. Nikdy to nejde bez následků, ale v porovnání s Karlovým pokusem to bylo dokonalé. A aby se už situace s narušeným nátěrem a omítkou neopakovala. Nechala jsem si nanést antigraffitový nátěr, který celou práci s odstraňováním graffiti stonásobně usnadňuje.

Nejlepší na tom všem bylo, že se tak redukovala jakákoli aktivita z mé strany. Jen jsem po dalším útoku sprejerů zavolala A SERVIS a tím to haslo, odstraňování graffiti Brno už se postarali dál, já jsem nemusela dělat nic a stejně se všechno dalo zase do pořádku. odstraňování graffiti Brno