Manželka s dcerou se procházely městem, a když se vrátily, tak mi manželka řekla, že narazily na sprejera. Zrovna poškozoval jednu z historických budov poblíž centra a manželka s dcerou ho vyrušily. Okamžitě utekl, ale graffiti po něm zůstalo. Dceři se malba moc líbila, tak jí manželka musela vysvětlit, jak graffiti poškozuje budovy, a že se majitelům těch domů většinou nelíbí, protože narušují ráz domu. Potom se dcerka zeptala, proč, když je to špatné, necháváme graffiti i na našem domě. Manželka samozřejmě nechtěla říct, že je to proto, že se nám s tím nic dělat nechce. Nějak se z toho vymluvila, ale doma jsme o tom začali diskutovat. Odstraňování graffiti Brno.

Jak máme odstranit graffitiČím se zbavit graffitiNa koho se obrátit s odstraněním graffiti

Až když to nadnesla dcera, tak nám došlo, že…

Až když to nadnesla dcera, tak nám došlo, že bychom s tím měli opravdu něco udělat. Nejen, že jsme tím dávali našemu dítěti špatný vzor, učila se tak od nás lhostejnosti, a jak věci vzdávat, ale taky jsme okolí ukazovali, že si všechno necháme líbit, a to nebylo dobře. Rozhodli jsme se nechat si graffiti odstranit. K tomuto účelu jsme zvolili firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., o které se nám zmínili přátelé.

AGO proti graffiti na naší zdiAntigraffitová ochrana jedině od A Servis Lipka, s.r.o.Kdo nám pomůže se zbavit graffiti

S odstraňováním graffiti měla firma…

S odstraňováním graffiti měla firma, odstraňování graffiti Brno, drobné problémy, především se pracovníci potýkali s tím, jak odstranit graffiti zcela a současně nepoškodit fasádu. Nebylo možné zvládnout to na sto procent, ale řekla bych, že na 90 % se jim to povedlo. Dozvěděli jsme se, že je mnohem snadnější odstraňovat graffiti z povrchů, které byly ošetřeny antigraffitovou ochranou. Nedochází k poškození fasády, graffiti je odstraněno zcela, a především se nemusíte o nic starat, protože práce A SERVISU je zahrnuta v ceně nanesení antigraffitového nátěru. Protože jsme chtěli dceři ukázat, že problémy je nutné řešit okamžitě, bylo tohle pro nás to nejlepší a nejpohodlnější řešení, které se od té doby několikrát osvědčilo.

Existuje nějaký nátěr jako prevence proti graffiti?Pomocí čeho se zbavit graffiti na naší zdiČím odstranit graffiti