Dokud se vám o mytí oken nepostará někdo cizí, ani nevíte, jak vlastně správně čistá okna vypadají. Já jsem měla odjakživa od maminky naučený postup s použitím čisticího přípravku, potom jsem na okna vzala leštidlo a hadřík a leštilo se. Výsledek byl sice dost pofiderní, ale spokojenost z práce odvedené podle instrukcí vždycky byla. Ani mě moc nezajímalo, že to okno vlastně bylo samá šmouha a zaschlé mapy vody. výškové práce Olomouc

preciznost mytícena za mytíčistota skel díky profesionálůmvše beze šmouh

To, jak špatně jsem myla okna…

To, jak špatně jsem myla okna, jsem poprvé začala vnímat, až když jsme kvůli nedostupným oknům začali najímat pracovníky firmy výškové práce Olomouc, kteří se starali o mytí našich oken ve výšce z bezpečí na montážní plošině.

Překvapovalo mě, jak čistá a průzračná skla oken za sebou pracovníci nechávali. Měla jsem možnost to porovnat s okny, která jsem si myla sama, a to srovnání vůbec nevyznívalo dobře v můj prospěch.

Začala jsem se na to soustředit…

Začala jsem se na to soustředit a pozorovala jsem, co pánové z firmy dělají jinak než já. Bylo toho hodně. Především používali o dost méně čisticích prostředků než já, takže vlastně dokázali nejen umýt okna lépe, ale také i mnohem ekologičtěji. Nepoužívali vůbec leštidlo a celkově leštění prováděli až na suchém a chemikálií zbaveném skle. Tohle bych všechno dokázala okopírovat, ale co mě odrazovalo od toho, abych převzala jejich grify, byla především fyzická náročnost leštění. Kdybych leštila tak urputně jako pracovníci A SERVISU LIPKA, s.r.o., tak bych se za chvíli odrovnala.

Nakonec jsem to přestala řešit, domluvila se s firmou i na mytí zbylých oken a jsem mnohem spokojenější. Okna jsou čistá, skvěle vyleštěná, práce na nich je šetrná s ohledem na životní prostředí a já mám teď mnohem víc času na své koníčky. Nemusím se zbytečně namáhat s prací, která mi stejně nikdy moc nešla. výškové práce Olomouc

čistá domácnostčistá sklašetrné mytímytí v souladu s přírodouperfektní pomocníci pro mytí