Není to dlouho, co se známe s pracovníky výškové práce Plzeň, ale už teď si jsem jistý, že je můžu s čistým svědomím doporučit. Jestliže potřebujete pomoct s mytím oken ve výškách, jsou oni ti praví. Skvěle odvedená práce za příjemnou cenu, flexibilita, zodpovědnost a ještě k tomu navíc milé jednání všech pracovníků – to všechno je firma schopná nabídnout. výškové práce Plzeň

precizní mytídůkladné mytížádné šmouhybez leštěnky

Potřeboval jsem, aby někdo zajistil…

Potřeboval jsem, aby někdo zajistil mytí oken a zasklené lodžie v bytě mé maminky. Maminka žije sama v paneláku a mně se nelíbí, že takové práce provádí sama. Občas mívá závratě a já mám strach, aby se jí něco nestalo. Já bohužel nemám čas a ani dostatečné schopnosti na to, abych jí pomohl, navíc prosklenou lodžii ani nebylo možné z vnitřní strany bytu umýt, proto jsme potřebovali specialisty na výškové mytí oken a při jednom jsem se rozhodl je pověřit i umytím oken, která jsou z bytu normálně dostupná.

Maminka mi volala, když…

Maminka mi volala, když od ní pracovníci firmy odešli. Byla nadšená a říkala, že to byl takový šrumec, že se ani nestihla podívat, co kdo dělá. Lodžie byla myta z montážní plošiny, k ostatním oknům byl pěkný přístup, ale všechna skla byla umyta stejně kvalitně bez rozdílu. Pracovníci vyčistili všechny rámy, parapety a kliky. Vymetli pavučiny a umyli okna.

Maminku nejvíc nadchlo jejich leštění, protože to prý byla nádhera. Marně by na okně hledala jedinou šmouhu, všechno se to krásně lesklo, prý to je díky tomu, že se nepoužívá leštidlo, ale sklo se jen zasucha leští čistou utěrkou. Prý to vypadalo docela pracně, ale když maminka viděla ten výsledek, tak už se tolik nedivila, že si s tím pracovníci dali tak záležet. výškové práce Plzeň

Na další mytí oken jsem se jel sám podívat a byl jsem stejně nadšený jako maminka, od té doby už A SERVIS LIPKA, s.r.o. dojíždí pravidelně i ke mně.

není potřeba leštitporadíme si s nečistotamikrásná sklačisté povrchynádherně čisté