krásná a čistá oknaProblémy s mytím oken jsme v našem bytě měli odjakživa. Problematické je především to, že bydlíme v devátém patře a v takové výšce je pro mnohé lidi, kteří nemají rádi výšky, mytí oken nesnesitelné. S čím byla ale teprve potíž, to byl náš prosklený balkón s posuvnými skly. Jak je umýt zvenčí, to pro nás byla záhada. Řešili jsme to různě. Pokoušeli jsme se vyklonit z balkónu a skla tak umýt, ale zaprvé to nemělo dobré výsledky a za druhé jsme riskovali, že z balkónu vypadneme. Mytí oken Praha.

výškové práce Brno

Všechna okna byla neskutečně zaprášená…

Shodli jsme se, že takové riziko nestojí za to, a po určitou dobu jsme mytí skel neprováděli a snažili se skla příliš často neprohlížet. Jakmile ale začali v blízkosti našeho domu stavět nákupní centrum, začalo se v okolí mnohem více prášit, nešlo už si nevšimnout toho, jak skla na balkóně vypadají. Všechna okna byla neskutečně zaprášená a zoufale potřebovala umýt.

výškové práce Praha

Produmali jsme možná řešení a napadlo nás vyzkoušet služby firmy, která se věnuje výškovému mytí oken. Měli jsme na mysli firmu A SERVIS LIPKA, mytí oken Praha. Spolupráci s touto firmou určitě doporučujeme, měli jsme s ní perfektní zkušenost a určitě jejích služeb budeme využívat i nadále. Nakonec jsme jí svěřili mytí všech oken v bytě. Probíhalo to jako po másle.

Pracovníci používali horolezecké vybavení…

mytí plastových oken

Pracovníci používali horolezecké vybavení a s jeho pomocí zvládli umýt všechna skla. Pohybovali se na stěně domu skoro jako spidermani, bylo fascinující je pozorovat. Nehledě na to, že okna byla dost silně znečištěná, podařilo se je všechna perfektně vyčistit a vyleštit. V podání zaměstnanců A SERVISU to celé vypadalo tak jednoduše, bylo nám jasné, že ve skutečnosti, to tak jednoduché není, ale oni to zvládli na výbornou. Příště už si s mytím oken nebudeme dělat starosti a rovnou se obrátíme na tuto firmu A SERVIS LIPKA s.r.o.