V našem domově důchodců se lidem snažíme nabízet co nejlepší komfort, aby se zde cítili co nejvíce pohodlně. Většina našich lidí hůře snáší odloučení od rodiny. Často hledají malichernosti a důvody, proč by se jim tu nemělo líbit a proč by odtud měli odejít. Proto se jim snažíme dát co největší pohodlí, k čemuž patří i hezké prostředí. Za nejdůležitější považujeme okna, protože ty jsou mnohdy po dobu jejich pobytu jejich jediným kontaktem s venkovním světem. Spousta z nich ztratí chuť chodit ven, nebo už ani bohužel nemohou. mytí oken Brno

lesk okenleštící přípravkynanoimpregnace

Proto chceme, aby…

Proto chceme, aby byla neustále hezky čistá a oni měli dobrý výhled. A s jejich čištěním se spoléháme na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Pamatuji si, kdy jsme se s nimi setkali poprvé. Předtím jsme si nechali čistit okna od jiné firmy, ale byla poměrně nespolehlivá. Neustále přesouvala termíny, takže to potřebovalo změnu. Tehdy jsme si sedli k internetu a hledali firmu, která by měla opravdu dobré reference. A od té doby spolupracujeme pouze s mytí oken Brno a jsme velice spokojení. Okna jsou po jejich mytí krásně čistá beze šmouh. Lesknou se a vše je perfektní, včetně rámů a parapetů. Člověk se v nich pak vidí jako v zrcadle.

lesk a čistota skelokno jako vizitkaprůhlednost oken

Pamatuji si

Pamatuji si, jak jsme byli všichni překvapení, když nám je myli poprvé. Jsme s našimi kolegy velmi spokojeni a jejich službu mytí oken určitě doporučujeme. Takže jestli poptáváte mytí oken, zaručeně se obraťte na tuto firmu, protože pokud využijete jejich servis, určitě nešlápnete vedle. Používají totiž speciální impregnaci, díky které vydrží okna opravdu dlouho čistá. Špína se na nich tolik neusazuje, což nám samotným usnadňuje jejich údržbu.

Takže službu a nanoimpregnaci této firmy určitě doporučujeme. Navíc je nabízí i za přijatelnou cenu, kterou jsme ochotni za takovou kvalitu zaplatit. K tomu všemu nabízí i jiné služby jako čištění podlah, koberců a podobně, takže pokud potřebujete i něco takového, určitě bych neváhala a také se i v těchto případech obrátila na ně.

A své služby samozřejmě realizují nejen ve větších prostorech, ale i v domácnostech. Já sama jsem jejich služby začala využívat i ve své domácnosti, takže pokud už doma na práci nestačíte, nechat si pomoci od A SERVISU je určitě dobrou volbou. Jejich zaměstnanci jsou navíc velice milí a ochotní a nemají nejmenší problémy přizpůsobit se vašim požadavkům, protože chápou, že ve prostředích, jako je právě domov důchodců, se člověk musí podřídit hlavně těm starším lidem. Takže čištění musí probíhat za takových okolností, aby to co nejméně narušovalo jejich běžný denní program, aby se necítili nijak omezováni. mytí oken Brno

sklo jako zrcadloúdržba skleněných plochstěrka na okna