Hledali jsme s rodinou dům ke koupi, abychom konečně mohli bydlet ve vlastním. Jenomže ceny nemovitostí v oblasti, ve které jsme chtěli bydlet, jsou hodně vysoko. Už jsme to málem vzdali, když jsme narazili na moc hezký baráček za dost slušnou cenu. Říkali jsme si, že v tom asi bude někde háček. I přesto jsme si rychle domluvili prohlídku, ať nás ještě někdo nepředběhne. Odstraňování graffiti Ústí nad Labem

Domeček byl moc hezký a háček tam byl. Stavba svou polohou a dobrým přístupem lákala místní sprejery ke tvorbě. Často se na domě objevovaly graffiti a kvůli tomu se prý i předchozí majitel rozhodl dům prodat. Ale musel s cenou hodně dolů. Zdálo se mi perfektní, že jde jen o takovou prkotinu. Byl jsem přesvědčený, že si s tím určitě nějak poradíme, a dům jsme koupili.

boj proti graffiti2boj proti graffiti3boj proti graffiti4boj proti graffiti5

Jakmile jsme se zabydleli…

Jakmile jsme se zabydleli a začal jsem pracovat na odstranění graffiti, uvědomil jsem si, že to až tak jednoduchá věc není. Omítka pod ním se loupala a když jsem ho konečně odstranil, bylo zapotřebí opravit stěnu pod ním. Na to jsme museli opět vynaložit docela dost peněz. Když jsem si představil, jak tohle dělám pokaždé, když se u nás sprejeři zastaví, uvědomil jsem si, že bychom taky na té koupi domu mohli ještě pěkně prodělat.

Z tohoto důvodu jsme navázali spolupráci s firmou Odstraňování graffiti Ústí nad Labem, která nám měla zajistit antigraffitovou ochranu stěny. Zaměstnanci firmy nanesli na riziková místa zdi antigraffitový nátěr, aby tím zajistili, že už příště nedojde k porušení omítky.

Ve chvíli, kdy jsem na domě objevil nové graffiti, jsem zavolal do firmy, a byl jsem ujištěn, že do dvou týdnů bude problém vyřešen. Do tří dnů k nám A SERVIS LIPKA, s.r.o. přijel, graffiti bleskově odstranil a přetřel stěnu novým ochranným nátěrem. Už mě to nic nestálo a stěna domu je v pořádku. Řešení přesně jak má být. Odstraňování graffiti Ústí nad Labem

boj proti graffiti6boj proti graffiti7boj proti graffiti8boj proti graffiti9boj proti graffiti10