Strojové čištění podlah – průmyslové podlahyNaše úklidová firma Čištění podlah Praha nabízí širokou škálu úklidových služeb a jednou z nich je i strojové čištění podlah. K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Postupujeme následujícím způsobem, kdy podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Ve většině případech pracujeme se šetrnou zásaditou chemií, pokud se nejedná o čištění podlah v prostorách, kde probíhaly stavební rekonstrukce a je znečištěná cementem a podobnými materiály, které vyžadují na odstranění již kyselou chemii. Čištění podlah Praha.

Jakmile je povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout. Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. A ke všem druhým podlah je velice šetrný, takže se nemusíte obávat, že by došlo k poškození nebo poškrábání vaší podlahy. Po vyčištění podlahy je dobré podlahu nechat zakonzervovat voskem.

Tryskání průmyslových podlah Broušení podlahPrůmyslové podlahyLité podlahy

Tuto službu rovněž nabízíme…

Čištění litých podlahTuto službu rovněž nabízíme a doporučujeme ji všem našim zákazníkům. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk musíme na podlahu nanést dvakrát ž třikrát, aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Na konzervování podlah používáme kvalitní německý pololesklý vosk PKD. Jedná se o odolný polymer s dobrou životností. Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Pracujeme s nimi dlouhodobě a jsme s ním spokojeni nejen my, ale i řada našich zákazníků.

A k těm patří i majitel kavárny, kterému jsme nedávno čistili podlahu. Jednalo se o naši první spolupráci, ale dle jeho nadšení si troufáme tvrdit, že určitě nešlo o poslední. V jeho podniku se měla konat výstava začínajícího malíře a potřeboval podlahu kvalitně vyčistit, aby vypadala co nejlépe. A je jasné, že opravdu kvalitního vyčištění zkrátka nelze dosáhnout běžnými čisticími prostředky, které jsou dostupné v supermarketech a drogeriích. Proto se obrátil na nás.

Hloubkové čištění tvrdých podlahOdborné tepování a dezinfekceOšetření polymerových podlah

Na podlaze byly vidět na některých místech fleky…

Na podlaze byly vidět na některých místech fleky, které patrně způsobila rozlitá káva a alkohol. Majitel říkal, že zaměstnanci podlahu pravidelně čistí, ale je jasné, že v takto frekventovaném podniku je potřeba účinnější čištění, než které mohou jeho zaměstnanci zajistit. Vše jsme tedy vyčistili naši speciální kosmetikou a kotoučovým strojem. Dále si ji majitel nechal na naše doporučení i zakonzervovat. Protiskluzový efekt naše vosku má velké výhody a v kavárnách a v dalších podnicích má své nepostradatelné výhody.