Manželka si v jednom ženském časopise přečetla reklamu na čištění koberců extraktorem. Strašně jí to nadchlo. Naše koberce už nevypadaly moc dobře, takže se nedivím, že ji to tak upoutalo. hloubkové čištění koberců Praha 10Proto jsme si extrakční čištění objednali. Začali jsme se oba těšit na vyčištěné a oživené barvy koberců. Jenomže se to nějak nepovedlo. Koberce po vyčištění tak nějak nepříjemně chemicky zapáchaly a na dotek bylo cítit, že v nich zbyl ještě čisticí prostředek, jako kdyby byly naškrobené, naboso se po nich chodit nedalo – Čištění koberců Praha 10.

 

desinfekční čištění koberců Praha 10
Ani špínu z nich čištění nedostalo. Bylo to celé k ničemu. Nebo spíš jen na škodu. Takhle jsme si to vůbec nepředstavovali. Zkusili jsme čištění reklamovat a naštěstí nám firma vyhověla. Asi na to byli zvyklí a nestáli o potíže. Peníze jsme sice dostali zpátky, ale koberce bylo zapotřebí znovu vyčistit, teď už nezbytně, protože takhle byly koberce nepoužitelné.

 

 

Tentokrát se nám ale podařilo natrefit na perfektní firmu…

jak na čištění koberců Praha 10
Tentokrát se nám ale podařilo natrefit na perfektní firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., Čištění koberců Praha 10. Zaměstnanci firmy ani nebyli moc překvapení, že se něco takového při extrakčním čištění stalo. Byli už na to zvyklí a sami používají strojové čištění, které je mnohem efektivnější.

Čištění koberců Praha 10
Museli nejprve z koberce pořádně vymýt použitý účinný čisticí prostředek a až poté mohli pokračovat. Jak jsou obvykle zvyklí a mají to samozřejmně jako rutinu. Tedy nanesením speciální čisticí chemie a poctivým kartáčováním vláken koberce speciálním těžkým kotoučovým strojem navíc se závažím. Závaží se používá prý proto, aby bylo čištění ještě účinnější.

 
Teď už to konečně dopadlo dobře. Firma skvěle vyčistila koberce, nezůstala v nich žádná nevymytá chemie a nelinul se z nich nepříjemný zápach. Nechali nás doma s krásnými a dokonale čistými koberci. Barvy opravdu ožily, vlasy koberce byly tentokrát na dotek moc příjemné, projít se po nich naboso byl požitek. Toto čištění doporučuji všem, dozajista budete spokojeni.

 

víme jak na čištění potahů Praha 10

víme jak na čištění potahů Praha 10

víme jak na čištění čalounění Praha 10

jak na čištění čalounění Praha 10