Světlý koberec je pěkná věc, hezký doplněk do bytu, ale z hlediska jeho údržby je neskutečně náročné mít ho doma. Špiní se strašně rychle a odstranit z něj skvrny tak, aby nešly vidět, je úkol pro kouzedrhnoucí čištění koberců Brnolníka. A to už se nebavím o tom, jak rychle zašedne, stačí malý nčištění koberců do hloubky strukturyános prachu a už vypadá zašle – Čištění koberců Brno .

 
K tomu všemu se ještě pojí rizika čištění koberce, často totiž hrozí, že po čištění na tom bude koberec ještě hůř. Už jsem tolikrát slyšela o tom, jak některé přípravky barvu koberce poškodily a podobně. Pokud se vám ale podaří natrefit na firmu, která používá kvalitní prostředky a má k dispozici výkonné čisticí stroje, není pak pro ni překážkou žádná skvrna. Barvu vaše koberce nepoškodí, a dokonce ho dokáží pomocí čištění omladit. Čištění koberců Brno.

 

 

zašlapané nečistoty na koberci

víme jak vyčistit koberec Brno

desinfekční čištění koberců Brno

čištění koberců Brno

Přesně na takovou firmu jsem před pár lety narazila…

 

 

Přesně na takovou firmu jsem před pár lety narazila. Čištění koberců Brno A SERVIS LIPKA, s.r.o. mě zaujal pro strojové čištění koberců. Už dlouho jsem uvažovala, jak udržovat náš krémový koberec, ale neměla jsem odvahu ho svěřit do rukou někomu cizímu. Jenomže když na něj manžel jednou rozlil kečup, neměla jsem jinou možnost než se po nějaké firmě porozhlédnout. Sama jsem si na sdezinfekční čištění kobercůkvrnu netroufala.

 

čištění koberců Brno ceník
A SERVIS mi vytrhl trn z paty. Přesvědčil mě, že existují firmy, které dokáží koberec perfektně vyčistit a nezničit ho. Skvrnu se podařilo odstranit během chvilky a také se z koberce vyčesaly i všechny ostatní nečistoty, především prach usazený a zašlapaný v koberci.

 
Myslela jsem si, že se mi daří koberec udržovat v čistotě, ale ten rozdíl mezi jeho barvou před a po čištění byl markantní. Bohužel je to prostě tak, že se prach v kobercích usazuje, ať už je vysáváte, jak často chcete. Pravidelné čištění koberce je proto nutné. Nebo se taky můžeme smířit s tím, že nám koberec mnohem dříve sejde a rapidně se sníží jeho životnost.