Fluatace podlahy

V případě znečištění koberců se může stát téměř cokoli. Například u posledního klienta došlo k rozliti okurkové limonády. Tato zelenkavá sladká tekutina s kousky okurky se rychle rozlila do všech stran a kousky okurky zatekli hluboko mezi chlupy. Sladkost nápoje způsobila téměř okamžité slepení chlupů a zažloutlou barvu.

Nejde však o nic a čím by si Čištění podlah Pardubice a kotoučový stroj neporadili. Mohutné rotační kartáče kotoučového stroje dokáží jednoduše a efektivně odstranit jakékoli nečistoty. K tomu všemu se přidá efektivní čisticí chemie a vše je zachráněno. Chemie snadno bojuje s hluboko usazenými nečistotami a efektivně rozpouští případný cukr, který způsobil slepení chlupů koberce.

 

Krystalizace vápenatých podlahRenovace mramorových podlahRenovace betonových podlahNejlepší způsoby jak dosáhnout třpytivého lesku podlahy

Chemie se vlivem kartáčování promění v pěnu…

Broušení mramoruChemie se vlivem kartáčování promění v pěnu, která na sebe naváže veškeré nečistoty a v podobě zbarvené pěny zůstane na povrchu koberce. Tato pěna se odstraní klasickým vysavačem a nyní stačí jen nechat koberce vyschnout a během toho jej nenamáhat.

Po vyschnutí je koberec nádherně svěží a čistý jako při jeho koupi, snad i více, jelikož je provoněný a provzdušněný. Stopy po skvrně jsou nenávratně pryč a spolu s nimi i nepříjemný hrubý povrch slepených chlupů. Není nic lepšího než rychlá a efektivní spolupráce s profesionálním týmem A SERVISU.

 

 

Broušení podlahFinální úpravy podlah – umývání, lakování, impregnaceOšetřujeme betonové podlahy a venkovní povrchy