Ošetření polymerových podlah

Jmenujeme se Čištění podlah Brno a v oblasti úklidu nabízíme široké pole služeb. Čistíme podlahy, koberce, myjeme okna i výlohy nebo třeba odstraňujeme graffiti a vytváříme preventivní ochranný nátěr. Často se na nás obrací senioři, kteří už se fyzicky necítí na to, aby lítali při úklidu po bytě. Ze stejného důvodu jsme nedávno čistili podlahy 74leté klientce. Říkala, že si před časem pořídila počítač, protože v něm chtěla najít jiné vyžití. Televize ani domácí knižní sbírka ji už nebavily. Na počítači se pomalu začínala učit všechno ovládání, později se mohla dívat na filmy, které zná z mládí, ale v televizi je už dávno nedávají. A záhy nějak pronikla na různé blogy a webové stránky.

Na jedné stránce se seznámila s dalšími dámami její věku a díky tomu začala chodit s nimi do kroužku, kde jednou týdně vyrábí různé věci. Na nějaké diskuzi, kde naopak byly samé mladé maminky, sledovala jejich konverzaci. Maminky řešily úklidové firmy, které zvládají široké spektrum služeb. Pro naši klientku, která byla na internetu nová, to bylo překvapením, prý si myslela. Že takové služby se nabízí jen velkým firmám. Maminky si doporučovaly firmu, se kterou mají nejlepší zkušenosti, a nás velmi těší. Že jsme v této diskuzi uspěli právě my, jak nám pak tato klientka pověděla. Snažíme se vyznávat velmi jednoduchou firemní strategii. Kterou ovšem většina firem nesplňuje – chceme nabízet perfektní výsledek za rozumnou cenu. Která nikoho nezruinuje.

Čištění podlah v domácnostiČištění podlah ve vašem bytěKdo nám vyčistí podlah?Na koho se obrátit s čištěním podlah?

Tato klientka si nás zavolala na čištění podlah…

Kdo nám zajistí impregnaci podlahy?Tato klientka si nás zavolala na čištění podlah, říkala, že díkybohu v bytě nemá koberce, protože by už nezvládla v kleku vysávat. Že podlahu akorát jednou týdně zamete koštětem a víc už bohužel kvůli kolenům nezvládne. Paní vtipkovala, že zrak má oproti kolenům v pořádku, takže vidí, že podlaha je špinavá s množstvím letitých nánosů. Paní jsme řekli, ať si z toho nedělá starosti, že takovou špínu by ruční čištění stejně nešlo zvládnout, my jsme ji provedli čištění strojové. Konkrétně používá A SERVIS k úspěšnému strojovému čištění podlah kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Kotoučový stroj je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy.

Přesto však zůstává toto čištění velmi šetrné a v žádném případě nemůže dojít k jakémukoliv poškození podlahy. Postupujeme následujícím způsobem, podlahu (a může to být opravdu jakákoliv, přes linoleum, dlažbu až po beton) nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Tuto kosmetiku používáme vždy značkovou, vybíráme účinnou, ale šetrnou k podlahám. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, stroj odsaje veškeré nečistoty, mastnotu a vlhkost. Probíhá to vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout. Výsledkem je jednak hygienicky čistá podlaha, ale také naprosto čistá, v původní kvalitě, jakou jste měli před roky jejího používání. Paní byla velice spokojená, řekla, že nás ve vyráběcím kroužku doporučí dalším seniorkám.

Čím impregnovat podlahu?Jaký prostředek nejlépe podlahu vyčistí?Rychlé a hospodárné čištění podlah