Krystalizace mramoru Naše úklidová firma Čištění podlah Praha nabízí širokou škálu úklidových služeb a jednou z nich je i strojové čištění podlah. K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Postupujeme následujícím způsobem, kdy podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Ve většině případech pracujeme se šetrnou zásaditou chemií, pokud se nejedná o čištění podlah v prostorách, kde probíhaly stavební rekonstrukce a je znečištěná cementem a podobnými materiály, které vyžadují na odstranění již kyselou chemii. Jakmile je povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami.

Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout. Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. A ke všem druhým podlah je velice šetrný, takže se nemusíte obávat, že by došlo k poškození nebo poškrábání vaší podlahy. Po vyčištění podlahy je dobré podlahu nechat zakonzervovat voskem. Tuto službu rovněž nabízíme a doporučujeme ji všem našim zákazníkům. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk musíme na podlahu nanést dvakrát ž třikrát, aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Na konzervování podlah používáme kvalitní německý pololesklý vosk PKD. Jedná se o odolný polymer s dobrou životností.

Krystalizace vápenatých podlahRenovace mramorových podlahRenovace betonových podlahNejlepší způsoby jak dosáhnout třpytivého lesku podlahy

Tento polymer má řadu výhod…

Broušení mramoruTento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Pracujeme s nimi dlouhodobě a jsme s ním spokojeni nejen my, ale i řada našich zákazníků. A k těm patří i majitel kavárny, kterému jsme nedávno čistili podlahu. Jednalo se o naši první spolupráci, ale dle jeho nadšení si troufáme tvrdit, že určitě nešlo o poslední. V jeho podniku se měla konat výstava začínajícího malíře a potřeboval podlahu kvalitně vyčistit, aby vypadala co nejlépe. A je jasné, že opravdu kvalitního vyčištění zkrátka nelze dosáhnout běžnými čisticími prostředky, které jsou dostupné v supermarketech a drogeriích.

Proto se obrátil na nás. Na podlaze byly vidět na některých místech fleky, které patrně způsobila rozlitá káva a alkohol. Majitel říkal, že zaměstnanci podlahu pravidelně čistí, ale je jasné, že v takto frekventovaném podniku je potřeba účinnější čištění, než které mohou jeho zaměstnanci zajistit. Vše jsme tedy vyčistili naši speciální kosmetikou a kotoučovým strojem. Dále si ji majitel nechal na naše doporučení i zakonzervovat. Protiskluzový efekt naše vosku má velké výhody a v kavárnách a v dalších podnicích má své nepostradatelné výhody.

Broušení podlahFinální úpravy podlah – umývání, lakování, impregnaceOšetřujeme betonové podlahy a venkovní povrchy