Pěkný koberec dokáže zútulnit místnost, díky němu se lidé mohou v pokoji cítit příjemněji a jsou schopni také lépe relaxovat. Jestliže na vás místnost působí studeným dojmem, asi těžko se v ní dokážete stoprocentně uvolnit. Jak je vidět, na koberci toho závisí hodně. Proto je dobré o něj pravidelně pečovat.

Skvrny na koberciHloubkové čištění kobercůJak vyčistit koberec

Jak pečovat o koberec

Krásný koberec může v místnosti navodit pozitivní atmosféru a stejně tak i starý zašedlý špinavý koberec dokáže vaše rozpoložení zhoršit. Proto, když jsem si všimla, že už i náš koberec nevypadá moc k světu, začala jsem uvažovat nad kvalitním vyčištěním. Ptala jsem se známých, ale také jsem se dívala na internetu. Poté jsem se doslechla o firmě A Servis Lipka, s.r.o., Čištění koberců Brno, která s koberci udělat hotové divy. Proto jsem se obrátila právě na ni a vložila do ní svojí důvěru.

Jak se zbavit nečistoty na koberciProfesionální čištění koberců

Byla jsem zvědavá, jak čištění dopadne. Náš koberec byl viditelně celý zašedlý od prachu a spousta nečistot bylo zašlapaných i do jeho hloubky. Když si k nám zaměstnanci servisu přivezli kotoučový stroj, který měl rotační kartáče s několik centimetrů dlouhými štětinkami, věděla jsem, že čištění bude dostatečně důkladné.

Nestačila jsem se divit

Pozorovala jsem celý čisticí proces a nestačila jsem se divit, jak dokáží být stroje v dnešní době výkonné – s jakou rychlostí kotoučový stroj vyčesával nečistoty! Ačkoli jsem věděla, že je koberec hodně zašpiněný, množství vyčesaných nečistot mě stejně překvapilo. Kdybych tušila, že máme v koberci tolik špíny, řešila bych jeho vyčištění už dávno. Potíž je ale v tom, že koberec prach a nečistoty dobře pohlcuje, takže nemáte ani tušení, co v něm všechno zůstává.

Odstranění skvrn z pohovkyJak mít čistý koberec

Čištěním koberec neuvěřitelně prokoukl, byly pryč všechny nečistoty a barvám se vrátily jejich jas. Nevěřili byste, jak to dokázalo změnit atmosféru v pokoji. S rodinou jsme se shodli, že se teď v místnosti cítíme mnohem lépe. Díky Čištění koberců Brno.

Hloubkové čištění kobercůJak mít koberec jako nový