Pokud najdete na svých zdech nebo nábytku plísně, nikdy to není radostné zjištění. Ihned vyvstane otázka Jak odstranit plíseň . Nám se doma objevila z ničeho nic a nechápala jsem, jak je to možné, protože jsem čistotu doma samozřejmě udržovala. Ale teď musela jít panika stranou, bylo nutné s tím něco udělat. Snažila jsem se to vyčistit, ale neuspěla jsem. A to jsem za čisticí prostředky proti plísni utratila neuvěřitelné peníze. Jak odstranit plíseň

jak se zbavit plísněvlhkost v doměnevzhledné skvrny na zdi

Takže bylo potřeba přejít k dalšímu plánu, a sice najít nějakou úklidovou firmu, která by se o to postarala. Ale nikdo z mých kamarádů ani z rodiny neměl s žádnou zkušenosti, tak jsem byla odkázaná na internet. A tam jsem konečně něco objevila. Narazila jsem na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která měla vážně vynikající reference. A tak jsem se s nimi domluvila. Byli vážně moc milí a ochotní. Nejenom, že plíseň očistili, a to tak, že se už nevrátila, ale navíc jsem se od nich dozvěděla i řadu věcí o tom, jak vlastně plíseň vzniká.

živé zdiboj proti mikroorganismům

Mým problémem bylo pravděpodobně to

Mým problémem bylo pravděpodobně to, že jsem měla mezi místnostmi příliš velký teplotní rozdíl. Abyste plísni předešli, tak by mezi jednotlivými místnostmi neměl být teplotní rozdíl vyšší než 4 stupně Celsia. Pokud máte v nějaké místnosti výrazně nižší teplotu, tak když se do ní dostane výrazněji teplejší vzduch, už to může být problém. Teplý vzduch totiž v sobě obsahuje mnohem více vodních par, které se na chladném místě usadí a začnou kondenzovat ve vodu. A kde je vlhko, tam je zpravidla i plíseň. O tom jste už určitě slyšeli sami.

Plíseň se vždy drží prostorů, kde bývá vlhko, jako jsou sklepy a podobně. Proto se vyplatí udržovat konstantně stejnou teplotu. A vyplatí se to i z hlediska nákladů na topení. Lepší je v obytných místnostech dodržovat teplotu v rozsahu mezi 18 a 22 stupni Celsia, než nechat místnosti nehospodárně vychladnout pod 18 stupňů Celsia a následně místnosti znovu vytápět na ideální teplotu vzduchu. Protože i když to tak na první pohled nemusí vypadat, je to finančně velice nevýhodné, proto je lepší udržovat stejnou teplotu. Navíc tím budujete i jistou prevenci proti plísním. Jak odstranit plíseň

jak zatočit s vlhkostívlhkost v koupelně

Ale i ta bohužel nemusí být vždy stoprocentní, proto je lepší se spolehnout na LSG, který funguje už opravdu stoprocentně. Jedná se o protiplísňový nátěr od této firmy, který mi pomohl se těch problémů zbavit. A já vám ho všem vřele doporučuji. Pokud si už s plísní nevíte rady, tak toto si s tím stoprocentně poradí. A to i za přijatelnou cenu, když uvážím, kolik takové služby u úklidových firem normálně stojí. Opravdu tuto jejich službu musím vyzdvihnout, protože odvedli neskutečně skvělou práci a zaměstnanci jsou navíc velice milí a ochotní. Takže není opravdu nic, na co bych si u nich mohla stěžovat.

vlhkost a obrana proti nífirma která ničí plísně