Jak jsem se dostala k Čištění koberců Praha 10? Odjakživa jsem byla odpůrcem úklidových firem a podobných společností. Zastávala jsem teorii: pomoz si sám, protože nikdo jiný to lépe nedokáže. Věřila jsem, že žádnou domácí práci by nikdy nemohl lépe zvládnout cizí člověk než hospodyňka, která má k bytu a věcem v něm osobní vztah, a proto se o jejich údržbu postará nejpečlivěji. Žádnou práci neodbude, protože se jedná o její vlastní domácnost. Nikdo jiný by si přece nedal tak záležet jako ona.

Koberce bez alergenůOdstranění chlupů z koberce

V duchu této teorie jsem se celý život mořila s úklidem domu, a dokonce jsem ručně čistila koberce. Všechno se ale změnilo, když si maminka zlomila nohu a já jsem se rozhodla, že za ní na pár týdnů zajedu, abych se o ní postarala, než se dá zase do pořádku. Bylo to právě v době předvánočních úklidů, proto jsem zaúkolovala manžela a děti, aby se tentokrát ujali úklidů u nás doma oni sami.

Manžel to vyřešil po svém

Protože manžel heslo pomoz si sám až tak nevyznává, objednal na čištění koberců firmu A Servis Lipka, s.r.o, Čištění koberců Praha 10. Nechtěl s tím ztrácet čas. Vrátila jsem se domů pár dní po vyčištění koberců. Protože mi manžel už dopředu řekl, že bude firmu objednávat, byla jsem s tím smířená, ale bála jsem se nejhoršího. Výsledek mě úplně rozhodil. Koberce byly dokonale čisté. Vypadaly mnohem lépe, než když jsem se s nimi dřela já.

Koberce mi vyrazily dech

Vyrazilo mi to dech, protože zmizely i skvrny, jejichž čištění jsem už dávno vzdala, protože ať jsem drhla, jak jsem chtěla, nikdy se mi je nepodařilo odstranit. Barvy koberců měly teď navíc mnohem čistější odstíny, byly krásně jasné, bílá byla bílá a ne zašedlá. Musela jsem uznat, že tato firma odvedla svou práci velice poctivě.

Odstranění skvrn na koberciProstředky na čištění koberce

S manželem jsme se dohodli, že čištění koberců necháme na této firmě Čištění koberců Praha 10 i příště a já se alespoň podívám, jak se jim daří dělat taková kouzla.