Odjeli jsme s rodinou na dvoutýdenní dovolenou, užívali jsme si u moře sluníčka a domů jsme přijeli krásně odpočatí. Bylo štěstí, že jsme nabrali dostatek energie, protože doma na nás čekalo jedno nemilé překvapení. Sousedům nad námi se podařilo vytopit byt, když byli v práci, kvůli tomu nám navlhnul strop a začala se odloupávat omítka, opadala na koberec, a ještě mokrá se nalepila na vlákna.

Jak na čištění koberců                Jak na skvrny na koberci

Gesto od sousedů

Nikdy by mě nenapadlo, že kousky opadané rozmočené omítky můžou udělat takový nepořádek. Sousedi nad námi byli moc slušní, na svoje náklady nám nechali opravit strop. Dokonce nám objednali firmu, která se postarala o vyčištění koberce. Myslím, že to nebylo zapotřebí, ručně by se mi to asi taky podařilo vyčistit, ale sousedi nechtěli, abych s tím měla jakoukoli práci navíc.

Profesionální čištění koberců                     Odstranění skvrn na koberci

A poctivě říkám, že nám to vynahradili i s úroky. Firma A ServisLipka, s.r.o, Čištění koberců Brno, kterou k nám poslali, byla úžasná. Předpokládala jsem, že lehce pročistí koberec v místě znečištění a pojedou zase pryč. Oni to vzali ale pěkně jak se říká od podlahy. Strojovým čištěním s použitím kvalitní čisticí chemie vyčistili koberec do hloubky a bylo to tak detailní, že se jim podařilo vyšťourat z koberce každé smítečko, ať už bylo v koberci zašlapané jakkoli hluboko.

Odstranění alergenů z koberce                             Prostředky na čištění koberce

Neuvěřitelná změna

Změna, kterou koberec prodělal, byla neuvěřitelná. Neměla jsem ani tušení, že jeho barvy jsou už tak zašlé, po vyčištění byl jasný a zářivý! Firmu jsme si následně pozvali na čištění i zbylých koberců, které ve srovnání s tím už vyčištěným vypadaly uboze. Samozřejmně firma odvedla stejně skvělou práci i u ostatníc koberců.

Profesionální čištění koberců                             Hloubkové čištění koberců

Nenapadlo by mě, že to řeknu, ale jsem sousedům vděčná, že nás vytopili a umožnili nám tak seznámit se s A Servis Lipka, Čištění koberců Brno. Koberce tak dostaly tu nejlepší možnou péči a vypadá to u nás jako na zámku.

Čistý koberec