Skleněná budova

Několik let jsem bydlel ve společném bytě s přáteli ze školy. Tohle spolubydlení fungovalo až překvapivě dlouho. Nakonec jsme ale všichni museli uznat, že už vlastně nikdo z nás není ve finanční situaci, která by takový „kolejní“ život vyžadovala. Bylo třeba, abychom se osamostatnili a zvykli si starat se sami o sebe.

Podkrovní byty mají mnoho úskalí

Ostatní se rozprchli všude možně po městě, ale mě se z naší ulice nechtělo. Pronajal jsem si tedy podkrovní byt, který byl v našem domě nově přistavěn. Že jsem příliš nepřemýšlel nad praktickou stránkou věci se ukázalo docela br

zy. Nesnesitelné horko, které v bytě panovalo po celé léto, na podzim a v zimě vystřídala nepříjemná zima. Kromě těchto nepříjemností jsem zjistil, že mám problémy s mytím oken.

LeštidloUmyjeme okna za vásŠpinavá okna

Mytím oken jsem se nikdy příliš nezabýval a teď, když to bylo zcela na mě, byl jsem bezradný. Nesnáz byla i v tom, že k některým oknům podkrovního bytu se prostě nedalo dostat. Špatný přístup k oknům a nemožnost je umýt jsem nakonec vyřešil tak, že jsem si vyhledal firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Mytí oken Praha 10, která se o mytí oken postarala. Potřebovala k tomu ale speciální vybavení, pomocí kterého je mohla umývat zvnějšku ve výšce.

Když jsem viděl, že i profesionálové se mytí oken zevnitř vyhnuli, určitým způsobem mě to potěšilo. Nepřipadal jsem si alespoň až tak neschopně. Výškové mytí oken by po mě nikdo chtít nemohl.

Ruční leštěníVýšková práceMytí oken

Maminka jen chválí, ale nic netuší

Pracovníci A SERVISU se pěkně činili. Okna umyli na můj vkus dost rychle a přitom velice dobře. Když mě později navštívila maminka, tak mě pochválila, jak pěkně si myju okna. Neměl jsem chuť se přiznávat, že to není moje práce, takže mi teď hrozí, že si mě někdy zavolá, abych jí pomohl s těmi jejími. Pak budu muset jít s pravdou ven.

Kdo mi umyje oknaČistá okna