čištění koberců Praha 9Není nic lepšího než si v letních pařácích udělat s přáteli pořádný večírek. Takový letní večírek se neobejde bez bazénu a pokud bazén není tak alespoň bez letních míchaných ovocných drinků. Jeden z mích nejoblíbenějších je sangria – skládá se z ovoce červeného vína, deci vodky a sodovky. Není nic lepšího a osvěžujícího – čištění koberců Praha 9.

čištění koberců a sedaček
Osvěžující tento nápoj skutečně byl, doslova mě polila studená sprcha, kdy jsem ho ráno po probuzení nalezla rozlitý v obývacím pokoji. Rudá skvrna už přes noc stihla zaschnout a prosáknout se až na samotné dno koberce možná i skrze něj. Byl to příšerný pohled. V tu chvíli jsem absolutně netušila, co mám dělat. Nakonec jsem ti vyřešila rozkliknutím internetu a jednoduše napsala „čistění koberců“. Okamžitě na mě vyskočil odkaz na A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Praha 9, profesionální společnosti, která se zabývá čištěním koberců a podlahových krytin. To bylo přesně co jsem hledala! Hned jsem společnost kontaktovala a uklidňovala se, že bude vše v pořádku.

Jak na čištění koberců

Čistý koberec

Odstranění skvrn na koberci

Čištění koberců a sedaček jak na to

 

 

 

 

 

 

 

 

V domluvený den dorazili pracovníci A SERVISU…

Čištění koberců a sedaček typy a triky
Čištění koberců a sedaček postřehyV domluvený den dorazili pracovníci A SERVISU. Velmi mladí, usměvaví lidí, kteří působili profesionálně a že vědí, co dělají. Bez otálení se pustili do práce. Vytáhli kotoučový stroj a začali jím kartáčovat koberec. Z použitého čističe se na povrchu koberce vytvářela červeně zbarvená pěna. To ve mně vzbuzovalo velkou naději, jelikož to vypadalo, že sangria pouští.

 

A opravdu, opravdu, opravdu, to by jste nevěřili, během čištění se podařilo tu ošklivou rudou skvrnu naprosto dočista vyčistit a nezůstalo po ní ani jediné sebemenší památky. Od té doby pořádám velkolepé večírky jen venku na zahradě u rodičů nebo nejlépe jak už to tak bývá u sousedů a rozhodně nikdy nepouštím červený alkohol do vnitřních prostorů svého krásného čistého bytu. Ale kdyby náhodou se přece jenom něco podobného přihodilo, už dnes vím, na koho se obrátit, na A SERVIS LIPKA.