A SERVIS LIPKA s.r.o. je jediná úklidová firma v České republice, na Slovensku a  Rakousku. Která zajištuje kompletní servis spojený s odstraněním graffiti a jeho prevencí. Kromě klasického odstranění graffiti totiž zajišťujeme také opatření fasády. Nebo jiného povrchu antigraffitovým nátěrem. Kromě odstraňování graffiti se zaměřujeme také na čištění oken a výloh, podlah a koberců, renovaci čalounění a odstraňování plísní. Jsme velice rádi, že se k nám naši zákazníci opakovaně vracejí a jsou s námi spokojení. Graffiti Karlovy Vary, odstranění ceník

Drahé spreje na graffity      Prevence před sprejery a graffiti

V oblasti graffiti poskytujeme služby týkající se odstranění graffiti…

V oblasti graffiti poskytujeme služby týkající se odstranění graffiti, čištění graffiti, ochrany proti graffiti znečištění a vandalismu, antigraffitové nátěry. Ochranu a účinnou obranu proti sprejerům a pouličnímu umění. Našim zákazníkům vždycky doporučujeme opatřit fasádu antigraffitovým nátěrem. Na první pohled se to může zdát jako vyhozené peníze. Ale pokud žijete v centru města. Kde k těmto jevům dochází častěji, než na okrajích, tak můžete jenom ušetřit.

Vandalismus - graffiti

Pokud totiž budete chtít graffiti v budoucnosti z vaší fasády odstranit, při předchozí aplikaci anti graffiti nátěru bude odstranění daleko jednodušší. Je totiž potřeba zdůraznit, že odstranění graffiti z povrchu neošetřených antigraffiti nátěrem nebo nástřikem se pohybuje od 60 – 90 %. Po odstranění graffiti zůstávají na některých místech stíny, které se ani při opakovaných pokusech nedaří odstranit. U fasád a strukturovaných omítek je třeba počítat s tím, že při odstraňení graffiti z neošetřených povrchů můžeme odstranit i barvu fasády.

Velké plochy lákají sprejeryAgo - ochrana před graffiti

Naposledy jsme odstraňovali graffiti z rodinného domu v centru města…

Naposledy jsme odstraňovali graffiti z rodinného domu v centru města. Na fasádě byl vyveden sprostý nápis i s obrázky a tak majitelé domu samozřejmě nelenili a chtěli se ho co nejdříve zbavit. Postupovali jsme tak, že jsme graffiti co nejvíce zeslabili a následně přetřeli danou fasádní barvou. Pokud bychom graffiti pouze přetřeli, bez předchozího zesvětlení a odstranění postupem času by prostoupilo a byly by vidět jeho původní kontury. Takto jsme postupovali i v případě rodinného domu, jehož majitelé byli velice nemile překvapeni, když na své fasádě našli nevzhledné malůvky se sprostým obsahem. Graffiti Karlovy Vary, odstranění ceník

Designové graffiti - způsob odstranění

Samozřejmě, že jako většina lidí neměli fasádu opatřenou antigrafitovým nátěrem. Proto bylo odstranění a celá akce s tím spojená dražší, než by mohla být. Proto jsme se s manželským párem domluvili. Že na nově natřenou fasádu preventivní nátěr aplikujeme. Garantujeme životnost tohoto opatření po dobu až 6 let, kdy si zákazníci budou úplně jistí. Že jejich fasádu nemůže nic ohrozit. Doufáme, že stejně spokojení, jako tento manželský pár. Budou s naší prací i další zákazníci, kteří se na nás obrátí s žádostí o pomoc. Naším cílem je totiž především spokojenost zákazníků.

Velké plochy pro sprejeryZpůsoby odstranění graffiti

Naši zaměstnanci…

Naši zaměstnanci Graffiti Karlovy Vary, odstranění ceník, jsou špičkově proškolení profesionálové, za více než dvacet let působení na trhu s úklidem a čištěním jsme si vymysleli a zdokonalili a dovedli k dokonalosti několik mnoho technik. Právě díky nim můžeme stále patřit ke špičce v oboru. Dlouhodobě pomáháme udržovat čisté a krásné i fasády vašich domů. To co je pro vás noční můra je pro nás každodenní chleba. A zbavit váš dům nechtěného graffiti je naše práce, ve které jsme opravdu dobří.

graffiti - řešení problematiky