Naše firma A SERVIS LIPKA s.r.o., se specializuje na několik druhů úklidů. Zaměřujeme se na odstraňování graffiti téměř ze všech povrchů, na aplikaci antigraffitového nátěru, likvidaci plísní a čištění koberců, čalounění a podlah. Kromě toho jsme jedničkou ve svém oboru, i co se týče mytí oken a čištění výloh. Naši zaměstnanci jsou proškolení profesionálové, kteří se specializují na práci ve výškách. Své zákazníky jsme si získali nejen u nás, ale i u našich sousedů v Německu, Rakousku a Slovensku. Za dobu naší profesní kariéry jsme si vybudovali pevné postavení na trhu a širokou základnu zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Okna, ceník mytí

Mytí oken v bytě Tipy jak umýt okna

Nedávno se na nás obrátila mladá majitelka butiku s oblečením, že…

Nedávno se na nás obrátila mladá majitelka butiku s oblečením, že by potřebovala vyčistit svou výlohu od reklamy po předchozích majitelích. Nejdříve se snažila nálepek zbavit sama, ale protože reklama měla docela velké rozměry po chvíli to vzdala a rozhodla se obrátit na profesionály. My, kromě toho, že čistíme okna a výlohy od špíny a nečistot dokážeme také zbavit výlohu nechtěných plakátů nebo nálepek. Tyto věci je potřeba ze skleněných ploch odstranit šetrně a k tomu používáme korundové žiletky, které mají 10 cm dlouhou plochu a tak rozložíme sílu na odstranění lepidel. Těmito žiletkami odstraňujeme také folie, bannery, ilegální reklamu či akční polepy. Okna, ceník mytí

Zbavení se špíny na oknech v ziměOdstranění špíny z oken

Navíc s nimi můžeme odstranit i zbytky tmelů…

Navíc s nimi můžeme odstranit i zbytky tmelů a silikonů, které vznikly po stavebních úpravách nebo po rekonstrukcích. Protože jsme tým kvalifikovaných profesionálů zaručujeme šetrnost při zacházení s žiletkami. Našim pracovníkům se nemůže stát, že by poškodili nebo poškrábali váš majetek touto žiletkou, jak je možné pokud se práce provádí neodborně. Často se na první pohled může zdát, že je povrch neporušený, škrábance se objeví například při slunečním záření. Poté nezbývá, než sklo vyměnit. Při neodborné manipulaci může dojít ke větším ztrátám na majetku, než užitku. Postupujeme tak, že nejdříve strhneme to, co se dá a po té vše jemně odstraníme žiletkou.

Profesionální čištění okenOkna jako křišťál

Při mytí oken naši zaměstnanci využívají metodu, kterou…

Při mytí oken naši zaměstnanci využívají metodu, kterou jsme sami vynalezli a dovedli k dokonalosti. Jedná se o metodu takzvaného suchého leštění, kdy se pro leštění nepoužívají žádná chemická leštidla, ale pouze stoprocentní bavlněná plena. Nejdříve je nutné zbavit nečistot a špíny rámy oken a výloh. Nesmí se zapomenout ani na parapety a kličky. Následuje důkladné omytí skleněných tabulí. Ty je potřeba důkladně omýt čistým rozmývákem se saponátem a poté odstranit nečistoty kvalitní gumovou stěrkou. Naši zaměstnanci poté nechají skleněnou plochu důkladně proschnout, až je sklo suché a čisté následuje leštění bavlněnou plenou.

Firma na mytí okenLeštění oken

Leštidla nepoužíváme, protože na chemikálii se váže pyl a různé nečistoty a po nějakém čase jdou vidět nevzhledné tahy a šmouhy, kterými bylo čištění prováděno. Toto čištění je tedy finančně výhodné hned ze dvou důvodů, naše cena je nižší, než u konkurence, protože nepoužíváme drahá leštidla, ale také nás není třeba volat tak často, protože výsledek naší snahy je trvalejší. Takto jsme postupovali i v případě slečny, která si zařizuje nový butik a oblečením, ale nejdříve ze všeho se musela zbavit nežádoucí reklamy po starých nájemnících. Jsme velice rádi, že se obrátila právě na nás a doufáme, že bude s naši prací Okna, ceník mytí spokojená. Protože spokojený zákazník je náš cíl.

Mytí oken ve výškách