V dnešní době je mytí oken čím dál těžší záležitostí. Protože kvůli většímu znečištění ovzduší jsou samozřejmě i čím dál víc složitější udržet okna skutečně krásně lesklá a čistá. A proto tuto službu nabízíme i v naší úklidové firmě A SERVIS LIPKA. Proto je lepší tento složitý úkol lepší nechat na nás, protože disponujeme jak kvalitními čisticími prostředky. Které většinou běžně nekoupíte v obchodech, a také proškolenými zaměstnanci. Pro které není ani mytí oken ve výškách žádnou překážkou. Pro kvalitní provedení mytí oken je vždy důležité perfektně umýt celou plochu okna včetně jeho rámů a parapetů. Naše technologie mytí oken spočívá v pečlivém provedení čistým rozmývákem. A následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Po proschnutí umyté plochy pracovníci provedou leštění na sucho čistou bavlněnou plenou. Okna, ceník mytí.

Díky obrovským dlouholetým zkušenostem je vždy realizována vlastní kvalitní technologie tzv. triku suchého leštění. Pro zásadní firemní důraz na kvalitu provádění úklidových služeb proto nikdy pracovníci nepoužívají leštící přípravky. I když je to určitě fyzicky náročnější postup, okna vyleští pouze na sucho a tím je zaručeno, že okna zůstanou déle čistá. Společnost má spolehlivě ověřeno, že při použití leštících přípravků za mokra. Jsou po krátkém čase vidět na oknech esteticky nepřijatelné šmouhy a tahy leštění. Co je velice rozšířeným omylem, co se často stává, když si lidé leští okna. Mají na oknech šmouhy a myslí si, že čím více leštícího přípravku na okna použijí, tak okna budou lesklejší.

Firma na mytí okenLeštění okenOdstranění špíny z okenTipy jak umýt okna

Ale bohužel, bude tam jen čím dál více…

Ale bohužel, bude tam jen čím dál více nežádoucích šmouh. Všech těchto faktorů si byli vědomi i naši poslední zákazníci, kteří potřebovali umýt okna. Rodiče paní, která nám volala, měli mít zlatou svatbu a chtěli mít na tu příležitost krásně uklizený dům, ale v jejich věku na okna už nestačili. Klienta říkala, že se rodičům snažili s bratrem pomoci, ale prý to nedopadlo nejlépe, protože jejich maminka je prý co se úklidu týče velká perfekcionistka. A musíme říci, že je to pravda, protože když jsme k nim domů přišli, vešli jsme do nádherně uklizeného domu, takže nám bylo jasné, že se svým současným stavem oken nemůže být úplně spokojená. Pro naše zaměstnance to však nebyl žádný problém.

Okna vyčistili bez problému a naši zákazníci byli velice spokojeni. Naše služby nenabízíme pouze po území České republiky, ale i na Slovensku, v Rakousku a v Německu. A jelikož dokážeme uspokojit i tyto zahraniční trhy, troufáme si tvrdit, že nabízíme nejlepší možnou kvalitu. A i za přijatelnou cenu, vzhledem k tomu, jakou kvalitní kosmetiku na čištění Okna, ceník mytí používáme. Jelikož ty samotné přípravky jsou drahé, tak ani naše služby nemůžou být úplně levné, ale stále jsou cenově dostupné pro všechny, kteří je potřebují.

Zbavení se špíny na oknech v ziměJak udržovat okna čistáJak mít čistá okna v bytěČistá okna