Čištění koberců ceníkV A SERVIS LIPKA, s.r.o., nabízíme řadu klidových služeb, které jsou vyhledávané nejen u nás a na Slovensku, ale i v Rakousku a Německu. Proto si troufáme tvrdit, že nabízíme ty nejlepší možní služby, když jsou s našimi službami spokojeni i zákazníci mezinárodního trhu. Neustále se snažíme sledovat nové módní trendy a zdokonalovat naše služby. Protože proč nabízet něco, když víte, že někde jinde existuje něco lepšího? Chceme našim zákazníkům nabízet to nejlepší. Protože jen tak má naše práce pro nás smysl.

 

hloubkové čištění koberců

Z řad našich služeb nabízíme i čištění koberců, které realizujeme pomocí silného. A přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje, který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou. A velmi účinnou chemii do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty. Tato metoda je skutečně účinná, protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Takže s pomocí jeho čištění tzv. zabijete hned několik much jednou ranou. Kosmetika navíc koberce i krásně provoní. Po tomto důkladném čištění je dostat kosmetiku nyní obsahující špínu z koberce pryč. K tomu slouží vysokotlakový třímotorový vysavač, který pečlivě a prakticky do sucha odsaje všechny již zmíněné nečistoty.

 

 

Navíc tímto čištěním docílíte toho, že koberec nabude objemu…

hloubkové čištění koberců

Navíc tímto čištěním docílíte toho, že koberec nabude objemu. Protože tento výkonný vysavač jeho celou strukturu neobyčejně provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled. Vlasy koberce nadzvedne a nepůsobí zašlapaným dojmem. Díky tomuto váš koberec bude vypadat jako opravdu nový. Touto metodou lze docílit nejen dlouhodobé čistoty vašeho koberce, ale prodlužujete tím i jeho životnost. Tato metoda je rozhodně nejlepším dostupným způsobem, jak váš koberec vyčistit. Rozhodně není dobré se spoléhat na sice levnější, ale za to o výrazně méně kvalitní extrakční metodu čištění. Která si s odolnými skvrnami neumí poradit. Jedná se totiž o pouhé vstříknutí chemie do koberce.

 

od koho čistit koberec

A následné odsátí, které ani není efektivní, protože koberec je poté mnohdy pořád velice mokrý. Navíc k vyčištění koberce je třeba i nějaký fyzická aktivita, kterou zajišťuje právě náš kotoučový stroj. Pouhým vstříknutím chemie do koberce bez následného kartáčování není možné koberec vyčistit. Strojová metoda čištění je náročnější, proto je i dražší, ale za to vždy dokáže dosáhnout kýženého výsledku klienta. Naposledy jsme navštívili domácnost, kde jsme z koberce čistili zrzavou barvu na vlasy. Slečna se to nejprve snažila odstranit sama. Ale příliš ji to nešlo, a než aby koberec drhla nějakým obyčejným kartáčem, rozhodla se obrátit na nás. A to bylo rozumné, protože kartáčováním obyčejnými kartáči si můžete zničit strukturu koberce. A bylo by poznat, na jakém místě k čištění došlo. A tu naší strojové metody to právě nepoznáte, struktura Čištění koberců ceník je všude stejná.