cena čištění kobercůNaše firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., realizuje čištění koberců pomocí silného kotoučového stroje, který je i zároveň velice šetrný, tudíž nemůže dojít poškození vašeho koberce (pokud máte koberec, který je vhodný na tuto metodu čištění, což je nutné si nechat dopředu ověřit). Ten pomocí rotačních kartáčů zapracovává značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud nedojde k odstranění všech nečistot, a to samozřejmě i těch, které jsou usazené do hloubky vašeho koberce.

 

jak čistit koberec

Tato metoda je skutečně účinná, protože námi používaná kosmetika se spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Navíc tato chemie koberec velmi kvalitně dezinfikuje a provoní. Poté veškeré nečistoty vysajeme pomocí vysokotlakového třímotorového vysavače a pečlivě a do sucha odsajeme všechny již zmíněné nečistoty, které by neměli váš koberec zatěžovat.  Strojová metoda funguje stoprocentně a nemusíte se obávat, že by na vašich kobercích zůstaly po čištění jakékoli fleky.

 

 

Spousta lidí se obává nechat si vyčistit koberce od úklidové firmy…

recenze čištění koberců

Spousta lidí se obává nechat si vyčistit koberce od úklidové firmy, protože mají špatné zkušenosti. S extrakční metodou čištění, kterou k našemu nepochopení ještě dnes nějaké firm stále používají. Jedná se o morkou metodu čištění, která není na čištění koberci vhod. Protože pouhé vstříknutí chemie do koberce a následné pouhé odsátí nemůže koberec kvalitně vyčistit. Tato varianta je sice levnější než strojová metoda, ale nikdy jí není možné dosáhnout takových výsledků jako strojová kotoučová metoda. Pomocí kotoučové metody můžete z koberce odstranit prakticky cokoli. Jednou z posledních zakázek bylo. Že náš tým zaměstnanců čistil koberec zašpiněný zaschlými kapsičkami pro kočky. recenze čištění čalounění

 

Sice majitelka své kočce dávala krmení samozřejmě do misky. A ta byla ještě na tácu, ale sama přiznala, že její kočka je poměrně speciální kvítko, takže kapsička mnohdy skončila na koberci a zbylá šťáva z ní vždy na koberci zaschla. A čistit koberec dvakrát denně se majitelce úplně nechtělo. Co je taky pochopitelné, protože aby to odstranila, tak by pravděpodobně narušila strukturu koberce.  Proto se obrátili na naši firmu.

 

Naši zaměstnanci  Čištění koberců ceník přijeli, co nejdříve to bylo možné. Nebylo pro nás nijak problematické tyto skvrny odstranit, přestože se jednalo o světlý koberec.  A díky naší kosmetice vydrží čistý déle a nově vzniklá špína jde i z koberce lépe dolů. Takže pokud se nejedná zrovna o nějakou velikou extra viditelnou skvrnu. Tak si paní dokáže nově vzniklé skvrny vyčistit sama, aniž by došlo k poškození struktury koberce. Bylo vidět, že je s naší prací spokojená. A pokud jsou spokojeni naši zákazníci, jsme spokojeni také.