cena čištění kobercůV naší úklidové firmě Koberce, čištění Ostrava se dlouhodobě zabýváme hned několika úklidovými službami. Ty realizujeme pomocí nejmodernějších a nejkvalitnějších metod a technologií, které zajištují našim zákazníkům maximální spokojenost. Kdo jsou ale naši zákazníci? Není to žádná úzce vyprofilovaná skupina lidí, nepatří k ní jenom ti bohatí, nebo podnikatelé a firmy. Našimi zákazníky jsou všechny druhy lidí, každý se na nás obrací s nějakou jinou prosbou a s jinými nároky, všechny ale spojuje jedna věc, a to je touha po krásně čistém domově, nebo prostředí, kde pracují.

cena čištění potahů

Všichni chtějí kvalitně odvedenou práci a nechtějí přitom utratit majlant. Jednou z našich zákaznic je i majitelka masážního salónu, ta se na nás obrátila s prosbou o vyčištění koberce od oleje a taky od běžné špíny. Právě v masážním salonu je čistota koberce velice důležitá, lidé totiž většinu času stráví koukáním na podlahu a když tam uvidí nějakou nečistotu, určitě to jejich zážitek spíše zhorší. My jsme specialisté na čištění koberců, to realizujeme pomocí strojové kotoučové metody. Ta je mnohem účinnější než zastaralá extrakční metoda čištění. Ta podle nás není k čištění koberců vůbec vhodná, koberec dokonale nevyčistí a navíc na něm může zanechat dlouhodobé škody.

 

 

Nejenom, že extrakční metoda koberec nevyčistí…

 

cena čištění čalouněníNejenom, že extrakční metoda koberec nevyčistí důkladně do hloubky, ale hlavně po zaschnutí může zanechávat fleky, kterých se poté jenom špatně zbavuje. V takovém případě se s tím buď smíříte nebo koberec vyhodíte. V oboz případech je lepší, rovnou kontaktovat nás, proškolené specialisty, kteří umí přesně určit, jaký druh mycího prostředku může být použit na koberec, podle toho jak moc je znečištěn a z jakého je materiálu. Jinak se čistí zátěžový koberec například v bance a jinak koberec s vysokým vlasem, jako je právě v masážním salónu. Naši zákazníci oceňují nejen hloubkové čištění, ale také příjemnou vůni, kterou koberec na konci má. My v A SERVIS LIPKA, s.r.o. používáme pro čištěný silný kotoučový stroj, který je i zároveň k vašemu koberci i šetrný, takže ho čištěním nijak neponičí. nejlevnější čištění koberců

 

Naopak vlasy koberce hezky nadzvedne a načechrá, takže získá původní nezašlapaný vzhled. Kotoučový stroj také pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou chemii do koberce tak dlouho, dokud nedojde k odstranění všech nečistot, a to samozřejmě i těch, které jsou usazené do hloubky vašeho koberce. Kromě bonusu vůně tedy i zlikvidujeme i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. A zákazníci si mohou v klidu užívat dokonalých masáží, kterých v salónu nabízí opravdu širokou škálu, od sportovních a klasických masáží až po těhotenské masáže, masáže lávovými kameny, baňkování a ajurvédské masáže. Věříme, že je majitelka salónu s naší prací spokojená a že se na nás v případě potřeby zase obrátí. A my asi po práci zavítáme k ní do salónu.