jak odstranit graffitiObvykle dvakrát ročně jezdím navštěvovat místo, kde jsem strávil velkou část svého dětství. Je to domek, ve kterém žili až do své smrti mí prarodiče, a ve kterém teď žije teta. Teta se ale bohužel o dům nedokáže dostatečně starat. Žije v něm sama, její děti žijí v zahraničí, do ČR téměř nejezdí. Takže jsem asi jediný, kdo tetu navštěvuje. Vždycky jí pomůžu, s čím je zapotřebí. Jako teď naposledy.čím odstranit graffiti

Přijel jsem k tetě tradičně na její narozeniny. Radostně mě přivítala, už pro mě měla připravené pohoštění. Než jsem se ale mohl do těch dobrot pustit, znepokojilo mě něco, co jsem uviděl na domě. Boční zeď domu byla posprejovaná nějakými hnusnými nápisy a obrázky. To mi úplně sebralo chuť k jídlu, nemohl jsem se srovnat s tím, že dům, který odmala zbožňuju, ke kterému se vážou krásné vzpomínky, je takhle sprostě pošpiněný.

Ptal jsem…

recenze odstranění graffitiPtal jsem se tety, jak dlouho to už je v takovém stavu. Řekla mi, že první graffiti vzniklo asi před pěti měsíci a potom postupně přibývala další. Teta nevěděla, co s tím dělat, takže to nechala tak. Ptal jsem se, proč mi nezavolala, a ona na to řekla, že mě nechtěla otravovat. Protože ví, že mám dost práce a cesta k ní je skoro přes celou republiku, takže mě nechtěla zbytečně burcovat.nejlevnější odstranění graffiti

Vůbec se mi to nelíbilo a slíbil jsem si, že to musím nějak vyřešit. Po víkendu jsem odjel domů a pustil se do hledání možností. Zjistil jsem, že v dané situaci nám nejlépe pomůže firma Brno graffiti, odstraňování, která na zeď nanese antigraffitový nátěr, a ten už stěnu dále ochrání.

Firma naštěstí působí po celé republice, takže nebyl problém ji k tetě vyslat. Když jsem příště tetu navštívil, graffiti na domě už nebylo. Teta říkala, že se sice párkrát znovu objevilo, ale A SERVIS LIPKA, s.r.o. pokaždé okamžitě reagoval a všechno napravil.