Začínám mít pocit, že sprejerství u nás začíná být podobným tématem jako politika. To, co politici dělají, se nám taky nelíbí, ale jsme líní s tím něco udělat. Nechodíme k volbám nebo se rozhodujeme pro pořád stejná řešení, která k ničemu nevedou – v případě politických stran to znamená, že stále volíme stejně a nedáme tak šanci změně. V případě graffiti jen nadáváme, ale nakonec nic nepodnikneme. Graffiti, odstraňování Brno

neustálý útok sprejerů     na zdi přibývají nápisy     jak rozpoznat graffiti umění

Já ale k takovým lidem patřit nechci

Já ale k takovým lidem patřit nechci. Nebudu jen neustále nadávat, ale přitom sám nic nepodniknu. Takové jednání je mi protivné. Co se týče našeho vedení státu, pravidelně chodím k volbám a snažím se dostatečně informovat, abych měl přehled a mohl volit podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Co se týče graffiti na našich domech, tak ani tady nechci být pozadu. Jakmile jsem objevil, že se sprejerům zalíbil náš dům, nechtěl jsem tuto skutečnost ignorovat, ale začal jsem hledat možnosti.

A jak tomu většinou bývá, když se skutečně snažíme nalézt něco, co existuje, tak to nakonec nalezneme. Já jsem zjistil, že se touto problematikou zabývá mnoho firem a mezi nimi i Graffiti, odstraňování Brno, která na mě působila nejdůvěryhodněji a nejschopněji. Kromě možnosti odstranění graffiti se mi líbila myšlenka antigraffitového nátěru, který je ve spojení se službami A SERVISU LIPKA, s.r.o. schopný zajistit ochranu stěny. Graffiti, odstraňování Brno

odstraňování nápisů na zdi ceník odstraňování graffiti útok sprejerů Praha

Služby této firmy jsme vyzkoušel…

Služby této firmy jsme vyzkoušel a jsem s nimi stále spokojený. Díky nátěru se nemusím bát posprejování domu. V případě, že na to dojde, postará se vždy firma o šetrné a rychlé napravení. Jako bonus nátěr pokaždé obnoví, aby poskytoval stěně nepřetržitou ochranu.

Není to tak složité, je jen na vás, jestli se rozhodnete něco udělat pro to, aby se vaše situace změnila, nebo budete sedět se založenýma rukama.

vandalismus Praha   nápisy na nádraží   ničení budovy nápisy