Hledání té pravé firmy, která by zajištovala kvalitní péči oknům budovy, ve které sídlí naše společnost, se protáhlo. Dostal jsem za úkol vybrat ty nejlepší, a proto jsem si dal s výběrovým řízením skutečně záležet. Hledal jsem firmu, která bude mít v pořádku veškeré certifikace, servis zařízení nutného pro práci ve výšce, kvalitně vyškolené zaměstnance a bude srozumitelně a spolehlivě komunikovat. Mytí oken.

Výškové čištění oken   Leštění oken

Podmínky jsou důležité

Na základě poslední podmínky jsem rychle vyřadil několik firem, zdlouhavá jednání a dlouhé odezvy na mé dotazy mě utvrdily v tom, že by s takovými firmami byla těžká domluva, nejednalo by se o flexibilní spolupráci. Překvapilo mě, kolik firem nemělo v pořádku certifikace, myslel jsem, že bez toho se snad ani v oboru pracovat nedá, ale zřejmě je to možné. Firmy spoléhají na to, že jejich zákazníky takové informace zajímat nebudou.

Mytí francouzských oken   Mytí oken v kanceláři

Skvělá komunikace

Po pečlivém zvážení všech možností jsem se nakonec rozhodl pro firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Už od prvního kontaktu s ní šlo všechno hladce. Firma skvěle reagovala na naše požadavky a ukázala se být velice pružná. V neposlední řadě se musím také zmínit o perfektní práci, kterou její zaměstnanci odvádějí. Skvělé zaškolení a solidní zázemí, které firma svým pracovníkům zajišťuje, na tom všem mají jistě svůj velký podíl.

Mytí oken na plošinách   Jak umýt střešní okna

Precizní mytí oken

Pracovníci mytí oken Ostrava jedou jako dobře promazaný stroj. Pracují s neuvěřitelnou efektivitou a úžasnými výsledky. Čistota a lesk oken budovy jsou prvotřídní. V porovnání s okny okolních staveb výrazně vyčníváme. Nezůstalo to ani bez povšimnutí mých nadřízených, kteří mě za skvělý výběr firmy pochválili a v další spolupráci s touto firmou mě podpořili. Mám radost, že se mé pečlivé hledání spolehlivé úklidové firmy neminulo účinkem.

Leštění oken   Čištění oken na laně

Prostředky na mytí oken