Tip na to, kterou firmu povolat na mytí prosklených výloh ve výšce v mém salónu, jsem dostala od člověka, od kterého by mě nenapadlo takovou radu žádat. Paní, která se mi stará o úklid celých prostor včetně umývání oken, která jsou přístupná a nevyžadují umývání ve výšce, se se mnou dala na toto téma jednoho dne do řeči.

Jak mít čistá okna   Čistá okna v kanceláři

Mytí oken ve výškách

Čekala bych, že uklízečka nebude mít s úklidovou firmou žádné kontakty, protože je to de facto její konkurence. Ale paní, která u mě pracuje, mi vysvětlila, že už toho uklízení mívá někdy až po krk. Tak jí manžel párkrát ulevil tím, že pozval firmu, aby se postarala před Vánocemi o mytí oken. Takhle se seznámila s firmou A Servis Lipka, s.r.o.mytí oken Brno, a dozvěděla se od jejích zaměstnanců, že pracují i ve výškách.

Prostředky na mytí oken   Leštění oken

Paní uklízečka mi řekla, že firma je výborná, a ona sama pozná, kdo odvádí dobrou práci, co se úklidu týká. Dokonce se mi přiznala, že pánové z firmy leští okna snad ještě lépe než ona sama. Vzhledem k tomu, že je paní, která u mě uklízí, velice pečlivá a práci, kterou dělá, dělá perfektně, zaujalo mě, že bych mohla spolupracovat s někým, koho tato paní považuje za schopnější než samu sebe.

Jak udržovat okna čistá   Jak nemít na okně šmouhy

Firmu jsem objednala

A Servis Lipka jsem si kvůli práci ve výškách pozvala. Mytí výloh šlo pracovníkům skvěle, paní uklízečka si určitě nevymýšlela. Byla jsem překvapená, že to zvládají takhle dobře i přesto, že jsou v docela nepříjemně velké vzdálenosti nad zemí. Já bych měla co dělat s tím, abych nevrávorala, natož, abych dokázala ještě tak pečlivě umýt a vyleštit skleněné výlohy. Smekám před tímto výkonem a obdivuju už celý týden perfektně vyleštěné výlohy, které po sobě firma nechala. Je to opravdu působivé.

Výškové čištění oken   Mytí francouzských oken

Profesionální čištění oken