kde nechat vyčistit koberecZakázky, které klientům firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. realizujeme, vykonává náš tým profesionálů Čištění, koberce Brno, ti zajistí precizní výsledky při čištění koberců. Generální čištění koberců provádíme strojovou metodou. Naši metodu čištění koberců považujeme za nejúčinnější, která v dnešní době může být na trhu úklidových služeb nabízena. Klienty upozorňujeme na čištění koberců extrakční metodou, kterou mnoho firem stále nabízí jako kvalitní čištění. Tyto firmy uvádějí cenu 17,- Kč/m2, ale je důležité zdůraznit o jaké čištění se jedná. U čištění koberců extrakční metodou je pouze voda vstříknuta spolu s chemií do koberce a okamžitě odsáta.

Chybí zde tedy prvek mechanického čištění a kartáčování. Díky tomu všechny pevné nečistoty zůstávají v koberci a ani chemie zde není dostatečně dlouho na to, aby kvalitně reagovala. Vyzkoušeli jsme různé metody čištění koberců – suchou pěnou, extrakční metodou, mokrou pěnou, suchou metodou odsávaných čistících prášků aj. Jediná odzkoušená metoda, kterou ale považujeme za spolehlivou je systém strojového čištění koberců kotoučovým strojem, s účinnou čistící chemií BOSCH RTS a odsávání vykartáčovaných nečistot a vysoce výkonným vysavačem AS59. U strojové metody čištění koberců nám výrazně odpadly reklamace.

V minulosti…

kvalitní čištění kobercůV minulosti se nám stávalo u všech ostatních levnějších metod po té, co byl koberec vyčištěn a plně vyschl, že se objevovaly fleky a mapy. Kombinace kvalitní chemie BOSCH s kotoučovým strojem GHIBLI a vysoce výkonným vysavačem nám zaručí velmi důkladné vyčištění vašeho koberce. Dezinfekční chemii Bosch RTS necháme několik minut působit. Následně chemii důkladně kartáčujeme kotoučovým strojem. Pro naši společnost je důležitá jak spokojenost zákazníka, tak i kvalitní výsledek.

Po hloubkovém vykartáčování nečistot ze struktury koberce, odsajeme vše vysoce výkonným tří motorovým vysavačem AS59. Vysavač má úzkou štěrbinovou hubici a tak dokonale odsaje vše, včetně vlhkosti. Ale i tak je důležité nechat koberec několik hodin mimo provoz, aby doschnul a proto nabízíme naši flexibilitu a týmovou práci. To znamená, že vše zrealizujeme během mimoprovozních hodin a vy tak nemusíte vaši provozovnu uzavírat.

Naše…

Naše společnost se zaměřuje na úklidové služby a s tím spojené pohodlí a bezpečnost zákazníka, kterému naše služby poskytujeme. Bezpečně pracujeme ve výškách a s používanými přípravky či pomůckami. Jsme parta profesionálů, kteří se neustále školí a učí s novými technikami a metodami. Zaměřujeme se na denní a pravidelný úklid domácnosti, bytu, domu, kanceláře v Brně, kdy je třeba zajistit kompletní úklid od vysátí koberce až po umytí oken, výloh a skleněných ploch, a to v nastavených pravidelných cyklech. Které si s námi zákazník domluví a sám si tyto intervaly nastaví. Kvalitně provádíme úklid po stavbě i rekonstrukcích Brno, úklid po malování a malířích Brno, úklid po záplavách Brno, úklid před otevřením prodejen Brno – do takových úklidů je třeba věnovat značnou pečlivost. Aby byly odstraněny velmi agresivní a silná znečištění, jako jsou cementové a vápenaté závoje či zdraví škodlivý prach. Který mnohdy zařídí nepříjemnou alergickou reakci.

Používáme různé chemie, které volíme podle druhu znečištění a materiálu, z kterého nečistoty odstraňujeme. S naší kvalitní suchou metodou leštění, provádíme mytí oken a výloh v Brně. Tuto službu poskytujeme jak jednorázově, tak i servisně v nastavených cyklech. Které si buď zvolí sám zákazník, nebo je nastavíme dle naší nabídky – 1x za 30 dní z externí strany oken a 1x za 90 dní z interní strany oken. Servisní mytí oken Brno využívají velmi často klienti, kteří mají svá okna a skleněné plochy v obchodních domech, kancelářích nebo na jejich objektu jsou designové skleněné fasády, které jsou k vidění v moderní architektuře častěji a častěji.

Jednou…

Jednou z novinek, kterou na tyto skleněné fasády nanášíme je GlasProtect nanotechnologická hydrofobní impregnace Brno, která zajišťuje samočistící systém oken. Lze ji vidět například u čelních skel aut, kde je k vidění již mnoho let. Lotosový efekt, na kterém je GlasProtect založen, vytvoří z prachu na okně a vody kuličky. Které odvalí samospádem či větrem z povrchu skla pryč, tak je vaše okno znovu jako právě umyté. Stačí nechat pracovat přírodu a déšť spolu s GlasProtect umývá vaše okna po dobu 6 let.

Při mytí oken je také zajištěno odstranění zatvrdlých nečistot z oken Brno, při kterém využijeme korundové žiletky s 10 cm dlouhou plochou, která zajistí bezpečné odstranění nečistot, které jsou ztvrdlé a nejdou jednoduše umýt – tmely, silikony, bannery, polepy, akční reklama, nedovolené výlepy, aj. Zajistíme kvalitní mytí žaluzií Brno a čištění markýz látkových i plastových Brno. Látkové markýzy jsou náročnější na údržbu, proto používáme strojovou metodu, kterou mechanicky vykartáčujeme nejen povrch markýzy, ale i její strukturu, ta je velmi často znečištěna agresivními městskými spady, a proto opakujeme mechanické drhnutí kotoučovým strojem i 3x během jednoho čistícího cyklu.

Plastové…

Plastové markýzy jednoduchým způsobem umyjeme pouze čistým rozmývákem, který používáme i při mytí nečistot z oken a skleněných ploch. Impregnaci markýz realizujeme spolu se zakázkou čištění markýz, tato impregnace zajistí lepší údržbu a ochranu látkové markýzy. Díky které se nezanáší městské spady a prach hloubkově. Toto vše jsou ve většině případech výškové práce Brno, při kterých je třeba dbát na bezpečnost nejen našich profesionálních pracovníků. Ale také na bezpečnost kolemjdoucích či osob, které patří k objektu. Pro takové případy jsme o bezpečnosti práce ve výškách proškoleni  podle § 134 odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky.

Pokud jste se již setkali s vandalstvím, zajistíme vám kvalitní a účinné odstranění graffiti Brno za pomoci kvalitních odstraňovačů a pomůcek. Odstranění graffiti provádíme z budov, kde nebyla fasáda ošetřena antigraffiti ochranou a v těchto případech je naše úspěšnost téměř k 90 procentům, což není úplně uspokojující  výsledek. V tom případě zajistíme i opravu fasády nebo krystalizaci kamene, kde se graffiti či tagy vyskytují. Ochraně fasády předejdeme aplikací antigraffiti ochrany, která zajistí 100% účinnost při odstranění a k tomu máte garanci následného velmi levného odstranění graffiti naší společností. Zajistíme vám kvalitní odstranění plísní v Brně technologií LSG, která odstraní veškeré mikrobiální napadení a díky změny iontové rovnováhy zamezí dalšímu výskytu plísní. Nadále se nebudou vyskytovat pouze plísně, ale také nepříjemná vlhkost, která s sebou přináší nemoci a nepříjemný vzduch v objektu, kde pobýváte