Naše firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. se snaží svým zákazníkům poskytovat ty nejlepší možné služby, jaké jsou dnes dostupné a reálné. Proto neustále sledujeme nové trendy a zdokonalujeme naše služby, abychom nenabízeli zastaralé a přeživší metody. Jsme žádaní nejen v České republice a na Slovensku, ale i v Rakousku a v Německu. Je také potřeba připomenout, že mezi spokojené klienty patří nejen velké obchodní řetězce, firmy, zdravotnická či kulturní zařízení, ale i majitelé menších obchodů, hospůdek nebo drobní majitelé domů, bytů a ostatních menších nemovitostí. Nabízíme naše služby všem zákazníkům, kteří o ně požádají. Úklidová činnost této firmy je plně zaměřena na prvotřídní kvalitu a nejvyšší efektivnost, která zodpovědně směřuje ke každému zákazníkovi. V tomto článku bychom se chtěli více zaměřit na naši službu mytí oken a výloh.

Jak mít čistá okna   Čistá okna v kanceláři

Technologie mytí oken

Vlastní firemní technologie mytí skel zásadně spočívá v používání nejkvalitnějších značkových mycích a čistících prostředků a pomůcek. Včetně profesionálního využití této technologie i ve výškách. Následné leštění umytých skleněných ploch spočívá v tzv. triku suchého leštění, což je další firemní zkvalitnění technologie. V této fázi použití leštidel by znamenalo nebezpečí v podobě šmouh a nevzhledných stop po leštidlech. Vlivem povětrnostních vlivů by šmuhy prostupovali na povrch skleněných ploch a znehodnocavali tak sebekvalitněji provedenou metodu leštění.

Leštění oken   Výškové čištění oken

Závěrečná nabídka nanesení hydrofobní nanovrstvy, která účinně chrání vaše skla před všemi vlivy počasí, a  která výrazně prodlužuje životnost takto ošetřených skel. Jedná se o velmi ekonomické řešení, neboť se podstatně sníží náklady na další mytí a čištění těchto frekventovaných ploch. Tato nešpinavá úprava skel totiž spolehlivě odvádí špínu nabalenou v kapkách vody bez toho, aby zanechala jakékoliv stopy. Životnost a funkčnost této hydrofobní impregnace GlasProtect je až 5 let a po celou dobu není potřeba vynakládat finanční prostředky za čistící a mycí přípravky. Stačí okna omývat pouze čistou vodou. Nanovrstva účinně chrání skleněné plochy před nepříznivým UV zářením a spolehlivě zabrání usazování rzi, mechům, vodnímu kameni a ostatním nečistotám na takto ošetřených prosklených plochách.

Tipy na čistá okna   Čištění oken na laně

Příběh z praxe

Našim posledním zákazníkům jsme myli okna, která byla sice nová, ale velmi špinavá, protože se rozhodli pro rekonstrukci bytu. Nejdříve dělali okna, a poté podlahy, takže všechna špína a prach z dělání podlahy skončila na předtím krásně čistých oknech. Ale pro naše pracovníky firmy Mytí oken Praha to neznamenalo žádný problém a díky naší impregnaci nemají klienti s okny už prakticky žádné starosti. Jsou velice spokojení a my tak také. Když věřit nějaké technologii, proč ne té, na kterou se všichni spoléhají?

Mytí oken v bytě   Mytí oken na plošinách   Jak mít lesklá a čistá okna