hloubkové čištění koberceToho, že jsou koberce nepraktické z hlediska údržby, jsem věděla, ale protože jsem byla na ně od malička zvyklá, tak když jsme s přítelem začali bydlet spolu, neuměla jsem si představit, že bychom v našem bytě měli něco jiného. Ten proti tomu ani nic nenamítal, takže jsme to neřešili a pořídili jsme si je, aniž bychom nějak více zvažovali, jestli je to opravdu ta nejlepší alternativa.  Sem tam se nám sice něco vylilo, ale když jsme to vyčistili hned, tak na koberci špína nezůstala, jen když jste místo blíže pozorovali, tak jste si všimli, že tam byl koberec asi drhnutý, protože jeho struktura byla trošičku jiná než u zbytku plochy. Ale jednou jsem s vyčištěním neuspěla, a sice když jsem vylila švédské kapky.

Vždycky je piju, když mě začíná bolet v krku, aby to co nejrychleji přešlo. Takže to byla škoda nejen kapek, ale hlavně toho koberce, protože tam byl hnědý flek. A dělat jsem mohla, co jsem mohla, ale flek na koberci stále zůstával. A byl to fakt problém, protože to byl navíc světlý koberec, na kterém se jen tak něco neztratí. Po společném konsensu jsme a přítelem usoudili, že bude nejjednodušší, když si na jejich vyčištění najdeme nějakou úklidovou firmu. Takže jsme si sedli k internetu a hledali někoho, kdo by měl dobré reference. A nakonec jsme se rozhodli pro Čištění, Praha 9 koberce, protože měli na internetu jen samé kladné recenze. A musím říct, že nás nezklamaly.

Koberce…

strojové čištění kobercůKoberce vyčistili opravdu perfektně a po nějakém fleku nebyla ani památka. A co víc, koberec vypadal jako nový, ne jako vyčištěný. A všechna místa, na kterých bylo předtím vidět, že byl koberec čištěný, zmizely. Struktura koberce byla na všech místech stejná. Cenově se sice pohybují výše než většina úklidových firem, na které jsme na internetu narazili, ale zase u této máme záruku kvality, protože víme, že odvádějí skvělou práci. Navíc od nich koberec vydržel čistý opravdu dlouho.  Díky využití jejich služby je koberec v perfektním stavu, prostě jako kdybychom si pořídili nový. Takže nám nezbývá nic jiného, než A SERVIS LIPKA, s.r.o. všem doporučit.

Jejich skvělou výhodou je i to, že nabízí celou řadu dalších úklidových služeb, jako je čištění podlah, mytí oken, odstraňování plísně a graffiti, čištění výloh a zkrátka všechno na co si vzpomenete. A i na tyto služby na internetu najdete jen samé dobré ohlasy. Své služby také nabízí po celém území České republiky, na Slovensku ale dokonce i v Německu a Rakousku a uznejte sami, když jsou žádaní i na takových trzích, kde jsou přece jen zvyklý na vyšší standard než my tady u nás, tak už to něco znamená. Tato firma má zkrátka skvělé zázemí, proto mají naši plnou důvěru.