strojové čištění kobercůKdyž jsme jednou se sestrou přišly domů, málem nás trefil šlak. Viděli jsme, jak z baru teče červená tekutina, která skončila až na našem světlém koberci. Když jsme ho otevřely, viděly jsme, že praskla láhev s griotkou. Nechápaly jsme, jak je to možné, ale stalo se. Takže si umíte představit, jaké to bylo nadělení. Nejdříve jsme se to snažily vyčistit pomocí prostředků, které jsme měli doma, ale bylo nám to prd platné. Nápoj se nechtěl koberce pustit. Takže bylo potřeba na to vymyslet něco lepšího. Ptaly jsme se známých, jestli neznají nějakou dobrou firmu na čištění koberců. Jenže jelikož nikdo tuto službu zatím u žádné nevyužil, tak nikdo z nich o nikom nevěděl.

Ptaly jsme se i kolegů v práci a taky nic. Moc nadšené jsme z toho nebyly. Protože nejlepší zárukou je přece jen spokojený zákazník, k tomu ideálně někdo, koho samy znáte. Takže jsme si sedly k internetu a hledaly nějakou úklidovou firmu. Která by měla opravdu dobré reference. Aby tam byla velká pravděpodobnost, že to nebudou vyhozené peníze. A po tom, co jsme přečetly několik diskusních fór a podobně, jsme si vybraly úklidovou firmu Čištění, Praha 9 koberce. Protože ji všichni moc vychvalovaly a nenašly jsme na ni prakticky žádnou negativní recenzi. Zavolala jsem jim a vysvětlila, co mám za problém a domluvila se s nimi na termínu a kalkulaci.

Byla…

kde nechat vyčistit koberecByla jsem moc ráda, že mi neřekli, že mohou nejdříve za čtrnáct dní, nebo něco podobného, protože nikdo se nechce tak dlouho dívat na takový flek v kuchyni. Navíc bych se pak i bála toho, že čím déle tam skvrna bude, tím hůře půjde potom odstranit. Když ke mně jejich zaměstnanci přišli, pustili se ihned do čištění. A potom, co s prací skončili, jsem si dost nadávala, že jsem se vůbec sama namáhala s čištěním té velké skvrny a nenechala to rovnou na nich. Koberec byl skvěle vyčištěný, po alkoholovém sytě červeném fleku nezbyla ani památka. A koberce vypadal skoro zase jako nový, kdyby jen nebyl za ta léta tolik sešlapaný.

Byla jsem s nimi opravdu moc spokojená, byli milí a ochotní. Mohu tuto firmu tedy všem jedině doporučit, protože svou práci provedli opravdu perfektně a to i za dost krátkou dobu. Takže jsem kvůli čištění nemusela celé odpoledne trčet doma. A to vše bylo i za poměrně přijatelnou cenu, když vezmu v úvahu, jakou kvalitu zmíněná firma nabízí. Ta drahá chemie a moderní technologie, kterou používají, je sama o sobě drahá, takže člověk nemůže očekávat, že jejich služby budou vyloženě za hubičku. Ale rozhodně se do toho vyplatí investovat, protože odvedou prvotřídní práci a koberec zůstal čistý a nový vzhled vydržel koberci opravdu dlouho. A SERVIS LIPKA, s.r.o.