Když se v našem bytě objevila plíseň, manželka s ní začala téměř okamžitě bojovat, stříkala ji vším možným, ale nic nemělo takový účinek, v jaký doufala. Potom k nám měla jednoho dne přijít návštěva, pro manželku bylo pomyšlení, že si návštěva plísní všimne, nesnesitelná. Proto zvolila rázné řešení, vzala si špachtli a plísně ze stěny sedřela, stěnu pak přetřela barvou. Jak odstranit plíseň

Kdyby mi řekla, že má něco takového v plánu…

Kdyby mi řekla, že má něco takového v plánu, okamžitě bych jí to rozmluvil, ale přišel jsem k tomu pozdě, právě ve chvíli, když stěnu natírala. Ptal jsem se jí, jestli se zbláznila, vždyť to je to nejhorší, co se dá s plísní dělat, spory tak létají po celém bytě, žena je určitě i vdechla a s plísněmi se pak rozrůstají o to víc. Manželka mi nevěřila, ale zanedlouho se ukázalo, že jsem měl pravdu. Plísně se vrátily pěkně na své místo, a ještě rozšířily své teritorium.

plísně a zase plísněnekonečný problém s plísněmivlhkost a plísně

Manželce došla trpělivost a řekla mi…

Manželce došla trpělivost a řekla mi, že to teda vzdává, a ať se teď předvedu já. Omluvil jsem se jí, že jsem to tak dlouho nechával na ní a nijak jí nepomohl. Potom jsem se o plísně začal zajímat hlouběji. Pátral jsem po informacích na internetu i mezi svými přáteli Jak odstranit plíseň.

Nakonec se mi jako vhodné řešení zdál postup, který volí firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. Namokro plísně odstraňuje ze stěny, takže se spory nešíří dále, stěnu pečlivě dezinfikuje a odstraňuje spory z celé místnosti. Stěnu pečlivě plísní zbavenou nakonec přetírá nátěrem LSG znemožňujícímu zdem pohlcovat vlhkost.

plísně na zdechsrážení nad radiátoremplíseň v interiéru

Než však firma toto všechno u nás provedla…

Než však firma toto všechno u nás provedla, zabývali se její technici tím, odkud se u nás vzala vysoká vlhkost. Její zdroj našli v častém sušení prádla na radiátoru. To nám doporučili nedělat a místo toho raději důkladně větrat. Jejich radami se držíme a díky jejich zásahu už se s plísněmi nesetkáváme. Jak odstranit plíseň

prádlo na radiátoruproblém s radiátoremkdyž se množí plísně