Praha 10, čištění kobercůMoje dcery hrozně rády malují, takže většinu času tráví v kuchyni, kde malují výkresy. Nejčastěji malují vodovky, takže jim je kupujme prakticky na každou příležitost, jako jsou narozeniny, vánoce a ta podobně. Ale bohužel jednou se mojí nejmladší dceři povedlo loktem drcnout do kelímku se špinavou vodou, ve kterém si čistili štětce. A polila tak nejenom stůl, ale i koberec. Snažila jsem se to vyčistit, ale vůbec mi to nešlo. Vyzkoušela jsem doma všemožné přípravky, ale žádný nezabíral. Tak jsem běžela do obchodu a nakoupila přípravky pro čištění koberců, ale stejně to nezabíralo. hloubkové čištění koberce

 

Flek byl na našem světlém koberci pořád hodně vidět. Manžel se to taky snažil vyčistit, ale taky mu to nešlo. Když to řeknu ve zkratce, zkusili jsme opravdu všechno. Ale nakonec nás napadlo, že když si s tím nevíme rady my, tak nějaká úklidová firma by si s tím určitě poradila. Sedla jsem si proto k internetu a hledala někoho, kdo má na internetu ty nejlepší reference, abychom měli jistotu, že se jim to opravdu podaří vyčistit. Dočetla jsem se, že je dobré se vyvarovat extrakčnímu čištění, které nadělá prý více škody než užitku. Čímž jsem hned eliminovala několik firem, protože jich právě hodně nabízelo tuto metodu čištění, což mě docela překvapovalo vzhledem k tomu, kolik lidí na to nadávalo.

 

 

Po svém internetovém výzkumu jsem se nakonec rozhodla… Praha 10, čištění kobercůdesinfekční čištění koberců

levné čištění koberců

Po svém internetovém výzkumu jsem se nakonec rozhodla pro úklidovou firmu Praha 10, čištění koberců, protože měla nejlepší reference a manžel s tím souhlasil.  Tato firma ten koberec vyčistili tak, že vypadal ještě lépe, než předtím. Zmizely nejenom fleky od špinavé vody, ale celkově prokoukl, vypadal mnohem lépe. Na čištění použili strojovou kotoučovou metodu. Která na koberci po čištění nezanechala jedinou skvrnu a nepoznali byste, na kterém místě předtím byla, koberec byl všude stejný. Zaměstnanci firmy byli velice milí a přívětiví a odvedli opravdu profesionální práci, ve kterou jsme ani nedoufali. Protože jsme netušili, že jsou dnes technologie tak vepředu a zmůžou takové výsledky.

 

Jsou sice o něco dražší než ostatní úklidové firmy, o nichž jsem se dočetla, ale odvádějí opravdu jen tu nejlepší práci. Takže určitě nelitujeme toho, že jsme do toho investovali. V tomto případě se to opravdu vyplatilo a já tak mohu tuto firmu všem jedině doporučit. Tato firma realizuje své služby po celé České republice. Takže se nemusíte bát, že by vaši zakázku odmítli, pokud nejste zrovna z města. A nefungují jen u nás, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Tady je vidět, že mají opravdu široké pole působnosti. A to nejen v této oblasti. Nabízí nejen čištění koberců, ale i čištění podlah, mytí oken a výloh a odstraňování plísní a graffiti.