jak vyčistit koberecBlížily se hody a k tomu vždycky neodmyslitelně patří nejen víno a hudba, ale i řízky a bramborový salát. A tak jsme se doma pustili do smažení řízků. Ale bohužel, drcla jsem do láhve s olejem. A jak už to tak v tragédiích bývá, byla otevřená. Takže si asi musíte představit, jak to na zemi vypadalo, protože máme koberec. Snažila jsem se to rychle vyčistit, ale nešlo to. Nakoupila jsem i drahé saponáty na tu nejodolnější špínu a nic. Neustále jsem místo udržovala mokré, aby lepidlo nezaschlo, ale vyčistit se mi to pořád nedařilo, na koberci byl vidět pořád viditelný mastný flek a i struktura vlasu koberce v tom místě byla výrazně jiná. Nakonec jsem manželovi řekla, že to prostě nevyčistím, že je potřeba si na to najmout nějakou úklidovou firmu. – Praha 10, čištění koberců

Když viděl, jak jsem se s tím dřela a vypadalo to furt stejně, tak souhlasil. Kupovat úplně nový koberec se nám nechtělo. Sedla jsem si proto k internetu a hledala nějakou úklidovou firmu, která by měla dobré ohlasy, aby to nebyly vyhozené peníze. A asi po hodině čtení všeho možného jsem vybrala firmu Praha 10, čištění koberců. Zezačátku tou firmou manžel příliš nadšený nebyl, protože když se domlouvali na termínu a kalkulaci, tak zjistil, že vyčištění koberce nebude zrovna nejlevnější, ale když jsem mu znovu ukázala všechny ty dobré recenze, tak nakonec souhlasil. A když potom viděl, jak koberec vyčistili, tak mu té investice už nebylo líto vůbec. Koberec byl dokonale vyčištěný, fakt by na něm člověk nepoznal, že na něm skončila hromada oleje.

Vypadal…

strojové čištění kobercůVypadal skoro jako nový. Zaměstnanci této úklidové firmy byli navíc velmi milí a příjemní, takže my je s manželem můžeme všem lidem, kteří poptávají službu čištění koberců, jedině doporučit. Hlavně se nesmíte nechat odradit tou vyšší cenou, protože lidé z A SERVIS odvádí opravdu vynikající práci, která za to stojí. Koberec po jejich čištění vydržel čistý opravdu dlouho. A opravdu si poradili i s takovými skvrnami, o nichž jsme si mysleli, že už určitě nemohou jít vyčistit. My se na ně začali obracet pravidelně, protože to výrazně prodlouží životnost koberců.

Ale říkám, není to potřeba často, protože koberec vydrží čistý opravdu dlouho, takže za sebe tuto službu opravdu doporučuji. Zaměstnanci jsou navíc velice milí, moc dobře se mi s nimi spolupracovalo, takže za mě za jedna v každém ohledu. Nerada pracuji s nepříjemnými lidmi, i když odvádějí dobrou práci, obzvlášť když jde o práci ve vašem domě. To chcete mít jistotu, že s lidmi bude domluva a všechno klapne a ne se obávat, že dojde k nějakým nedorozuměním a nesrovnalostem. Ale tohle se vám u A SERVIS LIPKA, s.r.o. rozhodně nestane.