jak na plíseňvliv plísně na zdravíMyslela jsem si, že jsem největší chytrolín na světě. Měli jsme v bytě plísně, dlouho nikdo nevěděl, jak na ně, a nakonec jsem to byla já, kdo si s nimi poradil. Bylo to to nejúčinnější a nejlevnější řešení, s jakým kdo od nás přišel.

 

Nanesla jsem na plísně bělobu a zabralo to. Cítila jsem se jako největší profík, všem jsem důležitě. Vždyť je to tak snadné! Jenomže nebylo. Po měsíci mě dobrá nálada přešla. Plíseň se zase objevila, a to úplně na stejném místě, na kterém byla i předtím. Nehledě na to, jaký je vliv plísně na zdraví.
Nějaká dobrá duše nám naštěstí poradila, ať se spojíme s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., která v obdobných situacích mívá úspěchy. Když jsem technikům firmy vyprávěla o mém domnělém úspěchu s bělobou, řekli mi, že nejsem první, kdo si myslel, že takhle jednoduše plísně odstraní. Jenomže pokud se něco nezmění s přílivem vlhkosti, nemůžete zabránit tomu, aby se plíseň zase objevila.

jak odstraňit plíseň

Proto jsme společně pátrali po zdroji vlhkosti,… vliv plísně na zdraví

Proto jsme společně pátrali po zdroji vlhkosti, a zjistilo se, že příčinou, jak to prý ve většině českých domácností bývá, jsme byli my sami. Neustále jsme produkovali vodní páry a neobtěžovali jsme se je odvětrat ven. Museli jsme toho hodně změnit. Především naše návyky ohledně větrání. A světe div se, ono to pomohlo! Vlhkost klesala!

co s plísní
Snížit vlhkost ale nestačilo, technici museli odstranit plísně i s jejich uvolněnými sporami a všechny postižené plochy bylo potřeba vydezinfikovat, aby se už nákaza dále nešířila. Také na postiženou stěnu nanesli LSG nátěr, který má unikátní schopnost bránit vlhkosti v pronikání do nátěrem ošetřeného povrchu. Proto stěnám ošetřeným LSG nátěrem nehrozí návrat plísní. A i my máme od té doby pokoj, teď už všem doporučuju jedině A SERVIS.