Graffiti, odstraňování PrahaNedá mi to, abych nenapsala o úklidové firmě Graffiti, odstraňování Praha. Nedávno jsme v našem divadle měli problémy s graffiti, a sice nám nějaký hlupák posprejoval přímo hlavní vchod. A tato firma nám s tím nesmírně pomohla. Tato úspěšná a prosperující společnost se kromě úklidových služeb zabývá i odstraňováním graffiti a plísní a právě o odstraňování graffiti bych rád napsal pár slov, protože s ní mám jen tu nejlepší zkušenost. Graffiti se může objevit skutečně všude a vypořádat se s ním nemusí být zrovna jednoduchá a k tomu levná záležitost. jak na graffiti

Jenže pokud si necháte dům předtím antigraffitovým nátěrem od této firmy, máte jistotu, že graffiti půjde naprosto bez problémů dolů a nebude vás to stát skoro žádné peníze. Služba je právě navržená a vymyšlená tak, aby byla dostupná opravdu pro všechny. Pokud se však na vaší fasádě objeví, a vy žádný ochranný filtr nemáte, bude to horší. Sice to půjde dolů, ale bude to stát výrazně větší sumu a v některých případech nejde odstranit stoprocentně. Nám divadlo posprejovali, aniž bychom tam ten nátěr předtím měli, takže si asi umíte představit, jakou jsme z toho měli radost.

 

mytí graffitPoté, co nám pracovníci ze zdi dali graffiti dolů…

Graffiti, odstraňování Praha

Poté, co nám pracovníci ze zdi dali graffiti dolů, tak ochranný nátěr aplikovali. A co se nestalo, ten blbec to na dům musel načmárat znovu. Ale podruhé, když graffiti odstraňovali, to šlo úplně v pohodě, zabralo to minimum času a po graffiti nezůstala ani stopa. Proto tuto službu můžu všem jedině doporučit, protože jsem s ní maximálně spokojený. A tomuto je opravdu lepší předcházet. Je to i finančně výhodnější, i časově a vůbec všechno. Prevence je skutečně nejlepší zbraní a řešením proti tomuto problému. Pracovníci této firmy odvádějí opravdu vynikající práci a já je tak mohu jedině doporučit, byl jsem s nimi spokojený nejen já, ale i celý náš tým kolegů.

Dva z nás jejich práce zaujala natolik, že jsme jejich další služby začali využívat i v našich domácnostech a rovněž si je nemohou vynachválit. Zaměstnanci byli navíc velmi milí a profesionální, takže to byla vážně radost spolupracovat s tak prima lidmi. Jejich ceny byly taky přijatelné, kterou určitě člověk neváhá investovat, aby si od těchto nepříjemností nechal vypomoci od profesionálů. A oni skuteční profesionálové jsou, a to v každém ohledu, který mě napadá. Nemohu jim skutečně nic vytknout. Na nikoho jiného se v budoucnu určitě obracet nebudu, protože tato firma mi nabízí vše, co potřebuji. Proto ji všem můžeme jedině doporučit. Začali jsme se na ně obracet i s čištěním podlah a jsme maximálně spokojení.