Životní příběhy a osudy jsou různé. Stejně jako příběhy skvrn, které každodenně čistíme. Od některých dnů čekáme skvrny více, než od jiných. A jedním z nich je Silvestr. Po něm se na nás obrátila i naše zákaznice s tím, že se jim v obýváku na zemi objevila obří olejová skvrna. Sice netuší, kde se vzala, ale rozhodně se jí chce zbavit. To pro nás není problém. Přesně od toho jsme tady. Když jsme se domluvili na termínu a přijeli, ještě před tím, než jsme se pustili do práce nám paní domu povyprávěla svůj příběh.

I přesto, že hodně lidí Silvestr nemá rádo, protože jim připadá zábava nucená a plánovaná, ona ho přímo miluje. Je to jediný den z těch mála dní v roce, kdy skoro s jistotou víte, co dělá zbytek národa. Líbí se jí, jak každý vítá ten svůj malý nový rok. Silvestr je u nich ve znamení bujaré zábavy, na které se nešetří. Vždycky pozvou hromadu přátel a společně pijí, hrají deskové hry, zpívají a dělají všechno to, co ke správnému Silvestru patří.

Probudit…

Probudit se do pokoje plného prázdných lahví, zbytku jídla a smetí už nepatří k jejím oblíbeným částem, ale za všechno se platí. A někdy víc, než jindy. Letos kromě prázdných lahví musela řešit i olejovou skvrnu na podlaze. Naštěstí si zavolala naši profesionální firmu A SERVIS LIPKA s.r.o. a za několi hodin bylo po starostech. Naše firma A SERVIS je prověřená firma plná profesionálů, kteří své práci rozumí a dělají ji se vší pečlivostí a péči.

Dlouhodobě se zabýváme čištěním různých povrchů. Čistíme například čalounění nebo koberce a to pomocí metody čištění kotoučovým strojem. Kromě toho umíme i odstraňovat graffiti z fasády nebo plíseň z různých koutů domů a bytů. Co se týče čištění podlah a koberců specializujeme se na mnoho krytin. Od dlažby, linolea, marmolea, betonové podlahy, lité podlahy nebo kameninové podlahy až po plovoucí podlahu.

Pro…

Pro čistění této znečištěné podlahy v novém bytě našich zákaznic naši zaměstnanci použili čistění kotoučovým strojem, který podlahu důkladně a do hloubky vyčistil. Podlahu jsme nejdříve vydrhli pomocí účinné, ale šetrné čistící chemie, která ji zbavila zašlapaných nečistot. Poté co stroj vykartáčoval podlahu za použití nějakých speciálních čistících přípravků přišlo na řadu odstranění všech nečistot, vlhkosti a mastnoty. Jsme rádi, že s naší prací jsou naši zákazníci spokojení a doufáme, že nás dál doporučí svým přátelům.

Naše firma je špičkou ve svém oboru a má svou stálou klientelu nejen v na území České republiky, ale také v Německu, v Rakousku a na Slovensku. Na těchto trzích působíme již přes dvacet let a za tuto dobu jsme naše technologie dovedli k dokonalosti. Po našem zásahu nebylo po skvrně ani památky. Takže když naše zákaznice pozvala na po nějaké době svoje přátele k sobě domů, ani nepoznali, že se tam něco stalo. No a někteří jí to ani nevěřili a tím samozřejmě nepřímo pochválili naši společnost Praha podlahy, čištění. A to je pro nás největší poklona.