Naše úklidová firma nabízí širokou škálu úklidových služeb a jednou z nich je i strojové čištění podlah. K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění.

Postupujeme následujícím způsobem…

jak vyčistit podlahuPostupujeme následujícím způsobem, kdy podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Ve většině případech pracujeme se šetrnou zásaditou chemií, pokud se nejedná o čištění podlah v prostorách, kde probíhaly stavební rekonstrukce a je znečištěná cementem a podobnými materiály, které vyžadují na odstranění již kyselou chemii. Jakmile je povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami.

Poté podlahu…

Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme čím vyčistit podlahudoschnout. Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. A ke všem druhým podlah je velice šetrný, takže nemusíte mít strach, že by se vaší podlaze něco stalo. Po vyčištění podlahy je dobré podlahu nechat zakonzervovat voskem. Tuto službu rovněž nabízíme a doporučujeme ji všem našim zákazníkům.

Tímto způsobem…

Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk musíme na čištění dřevěných podlahpodlahu nanést dvakrát až třikrát, aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluzový efekt. Na konzervování podlah používáme kvalitní německý pololesklý vosk PKD. Jedná se o odolný polymer s dobrou životností. Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah.

Pracujeme s nimi…

Pracujeme s nimi dlouhodobě a jsme s ním spokojeni nejen my, ale i řada našich zákazníků. Naposledy jsme vyřizovali čištění betonových podlahzakázku, kdy si dvě slečny otevíraly vlastní kavárnu. Měly na to opravdu krásný prostor, ale když jsme viděli tu podlahu, bylo nám hned jasné, proč potřebují naši pomoc. Byla v opravdu hodně špatném stavu a je jasné, že to tak nechtěly nechat, protože hezký prostor je velmi důležitý a k němu samozřejmě patří i hezká podlaha. Ale pro nás nebyl problém ji vyčistit. Použili jsme na ni zásaditou chemii a pomocí našich kotoučových strojů vypadala skoro jako nová. Bylo vidět, že jsou klientky s naší činosti Praha čištění podlah  velice spokojené. Z čehož máme samozřejmě radost, protože není pro firmu lepší vizitka než spokojený zákazník.