Naše firma A SERVIS LIPKA s.r.o., patří ke špičce v oblasti úklidových a čistících firem. A to nejenom v České republice, ale také na Slovensku, v Rakousku a Německu.

Tam je konkurence…

voskování podlahTam je konkurence daleko větší, než u nás a i přesto se na nás zákazníci opakovaně obracejí. Od našich klientů máme opakovaně téměř samé kladné reference. S naší prací jsou spokojení a slova chvály se často nevyhnout ani našim samotným zaměstnancům. Zní to možná trochu vychloubačně, ale na falešnou skromnost se u nás nehraje. Když jste v něčem dobří, měli byste to uznat a hrdě se tím prezentovat. My v A SERVISU se dlouhodobě zabýváme úklidem všeho druhu, čistíme koberce, podlahy, okna a odstraňujeme i graffiti. Kromě toho všeho se také věnujeme čištění podlah. Jsme schopni zbavit nečistot téměř jakýkoliv povrch.

Zaměřujeme se na strojové čištění…

Zaměřujeme se na strojové čištění podlah pomocí kotoučového stroje. Je to taková skvělá věcička, která spolehlivě a do hloubky vyčistí všechny druhy fluatace podlahypodlah. A to není myšleno obrazně, od dlažby, linolea, marmolea, plovoucí podlahy, lité podlahy nebo kameninové podlahy až po betonové podlahy. Není pro nás ani problém přechod mezi dvěma povrchy. Nedávno se na nás obrátili manželé, kteří se rozhodli rekonstruovat chodbu. Byla to už poslední místnost v jejich Provence bytě, které se ještě nedostala ta pravá francouzská nálada. Nábytek kompletně vyměnili, nově vymalovali, co si ale nechali, byla dřevěná podlaha.

Aby podlaha vypadala…

Aby podlaha vypadala taky jako nová museli jsme nastoupit my. Podlahu jsme čistili stejně, jako to děláme normálně. Podlahu nejdříve důkladně vydrhneme pomocí velice účinné čistící chemie. Poté co je povrch důkladně vykartáčován přijde na řadu pečlivé odsátí veškerých přípravky na čištění podlah nečistot, mastnot a vlhkosti. To vše provedeme pomocí vysoce výkonného vysavače, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Následně podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout.

Pro čištění používáme…

Pro čištění používáme speciální asi padesátikilový kotoučový stroj, který je zatím jediným strojem, který dokážerenovace podlah dokonale a úplně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Všechny přípravky, která naši zaměstnanci používají jsou vysoce profesionální a nezávadné pro alergiky. Výběru čistící kosmetiky věnuje Brno podlahy, mytí, mnoho času a péče, aby naši zákazníci mohli být maximálně spokojení a abychom jim zaručili to nejlepší, co mohou na trhu dostat. Manželé byli s naší prací spokojení. Jejich byt je teď hotová Francie. Všude je vonět levandule a je tam krásně útulno.