Občas je těžké děti zabavit. Sama jsem si toho velice vědoma. Bohužel i lidé se občas spletou, a tak trochu „přestřelí“ v tom, co jim dovolit. Děti jsou chytré a mazané. Nemyslete si, že ne. Ty moje už na mě několikrát vyzrály. Jsem zvědavá, jaké budou až vyrostou alespoň do té puberty. To na mě budou zkoušet bůh ví co a já jim to vše bude věřit. No. Netěším se na to, ale ten čas tu naštěstí ještě není a dlouho nebude. Jenže nedávno mě opravdu převezly. To jedno ráno vstaly a začaly kolem mě poskakovat.

U toho křičely, jak mě strašně mají rády a že jsem nejlepší maminka na světě. Že určitě by lepší maminku nikdy nenašly. Že mě mají hrozně rády. Ti malí uličníci mě rozplakali. A když mě rozpláčou, jsem schopna jim povolit cokoliv. Když říkám cokoliv, tak myslím vážně cokoliv. Beze srandy. Bez ostychu. Všichni mi říkají, že jsem skvělá matka, ale v tomto jsem občas vážně hrozně nezodpovědná. Jsem tak lehce předvídatelná. Nenávidím se za to. A stejně tak se nenávidím i za to, co jsem těm malým chuligánům dovolila ten den.

Začaly…

Začaly mě obskakovat a prý, jestli mě mohou překvapit, že něco přetvoří a že se nemusím být. Prý to bude hezké, že se budou velmi snažit, aby se mi to líbilo. Oni mi totiž ještě ten den přinesly snídani do postele, takže jsem byla vážně hodně obměkčená. Takže jsem jim na to kývla. S radostí jsem si otevřela knížku a uvelebila se v mé posteli. Je totiž nesmírně fajn, když se děti samy zabaví a vy máte chvíli pro sebe. Tyto momenty jsou teď nedocenitelné.

Kéž bych si víc vážila těch volných chvil, když mi bylo náct. Tehdy jsem si myslela, že nemám čas na nic. Co bych za to ovšem teď dala! No, tak jsem si hezky velebila v posteli a četla, až jsem usnula. Usnula jsem docela hlubokým spánkem. Za pár hodin jsem se probrala. Bože! Prospala jsem celé odpoledne až do večera. Bylo to šílené. Byla jsem však tak hotová, že jsem si po chvíli šla lehnout úplně, že už nemá cenu cokoliv dělat.

Dala…

Dala jsem spát děti a šla jsem sladce spát. Řekla jsem si, že překvapení od dětí uvidím následující den ráno. Jaké překvapení mě však čekalo! Děti pokreslily naše obří okna v obýváku silným fixem. Skoro jsem nemohla dýchat. Pak jsem se však uklidnila, že je to přece jen fix, že to musí jít něčím dolů smazat. Ani se mi nechce psát, co se stalo. Nebyly to běžné fixy, nýbrž lihovky!!! Tím pádem jsem okna nemohla vyčistit. Začala jsem křičet jak pominutá na své děti, co že to provedly.

Jenže já sama jsem jim to přitom dovolila. Nadechla jsem se a sedla jsem si ke svému pc. Musí určitě existovat firma, která umí perfektně vyčistit okna. A po pár minutách jsem ji našla. Firma Brno mytí oken, která provádí i profesionální čištění oken. Ihned jsem je objednala a za pár dní přijeli. Okna perfektně vyčistili, že vypadají jako nová! Tuto firmu jedině mohu doporučit. A SERVIS LIPKA, s.r.o.