Dělám provozní na jedné menší diskotéce, a musím říct, že jsem se v té práci opravdu našla. Možná se někdo podiví. Někdo dokonce otočí oči v sloup. Ale každý jsme jiný a každého také baví něco jiného. Já jsem od náctiletých let milovala tancování a všeobecně zábavu, přiznám se, že často i kapku alkoholu. Protože s dvěma koktejly je zábava vždy pestřejší, takové motto říkaly na střední škole moje kamarádky. A já to ráda říkám dodnes.

Práce zábavou

Všichni z té „párty života“ tak nějak vyrostli, usadili se. Mají své rodinné životy, nebo aspoň minimálně tráví večery se svými partnery doma u televize. Jí se bavit do „víru velkoměsta“ to už nechce nikdo. Proto jsem ráda, že si to užiji aspoň v práci. Jako provozní diskotéky je pro mě vlastně povinností trávit na „místě činu“ čas. Z hlediska organizace, zjišťování, co je potřeba, ale také nějakého zjišťování, co zlepšit. A co dělám, a vsadím se, že to spousta provozních asi nepodniká, je získávání feedbacku. Zajímá mě názor našich hostů, co se jim líbí a co naopak ne. Co je baví, co je štve, co by se podle nich dalo zlepšit. Jakého DJe nebo interpreta by rádi viděli. Jaký typ hudby se jim líbí, jaké drinky mají rádi. A věřte mi, tyto jednoduché otázky dělají divy. Protože jste tak schopni zákazníkům nabídnout to, co chtějí.

Pěnová párty

Takovým způsobem jsme také přišli na to, že by byl zájem o to uspořádat takzvanou pěnovou party. Bylo to v létě a pro ty, kdo to neznají, tak to jednoduše popíšu. Jedná se vlastně o to, že se na parketu vytvoří pěna (zdánlivě vypadá jak ta do koupele, ale je jiného složení, poněkud mastnějšího, protože je potřeba, aby hned nesplasknula). Lidé pak v pěně tančí, jsou tím příjemně promočení, což je v létě docela žádoucí efekt. Co nám ale vůbec nedošlo je, jak bude parket a vlastně celý klub vypadat po skončení této „pěnovky“. Myslela jsem si, že pěna, jak se rozpustí, tak to půjde z podlahy jednoduše umýt mopem. Ono ale ne, protože se to patlalo, jak to bylo mastné.

Akutní případ

Zavolala jsem tedy na číslo úklidové firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., kterou si jednou za čas zvu na generální čištění podlahy, ale teď to bylo vyloženě akutní. A SERVIS postupuje tak, že podlahu nejdříve kvalitně vydrhne pomocí velmi účinné čisticí chemie. Jakmile je povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočí čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechají doschnout. Tento moderní kotoučový stroj v kombinaci se značkovou kosmetikou a pečlivou prací A SERVISU je prostě nepřekonatelný. Navíc přes svou účinnost je stále velmi šetrný. Proto můžu jejich služby Čištění Znojmo, podlahy jedině doporučit. Je to osvědčená společnost, která působí na trhu více než dvacet let, takže jsou to opravdu odborníci.