Je to asi rok, čo sme mali naposledy v dome pleseň. Vtedy sme si nechali naniesť LSG protiplesňový náter, ktorý ponúka A SERVIS LIPKA s.r.o., efektívne odstrániť pleseň. Teraz po roku môžem s čistým svedomím povedať, že naozaj funguje. A rozhodla som sa svoju skvelú skúsenosť s týmto servisom popísať a odovzdať ďalej. Nerada odporúčam niečo, čím si nie som istá, ale v tomto prípade rok bez plesní hovorí za všetko.

Obrovské problémy s plesňami

Pred nanesením náteru sme mali úplne šialené problémy s plesňami. Skúšali sme na ne všetko, akýkoľvek prípravok, ktorý sľuboval, že si s plesňou poradí. Dali sme novú izoláciu, zateplenie a ja neviem, čo ešte, ale plesní sme sa nijako nemohli zbaviť. Bola som z toho zúfalá, pretože sa najviac držala v spálňach detí a nás s manželom. Čítala som veľa článkov o tom, aké zdravotné problémy môžu ľuďom plesne spôsobovať. A len som bezradne čakala, kedy sa niečo z toho prejaví aj u nás.

Najlepší rozhodnutí

Potom som sa ale dopočula o LSG náteru, zohnala si o ňom viac informácií a po konzultácii s manželom sme sa ho rozhodli vyskúšať. A nepreháňam, keď poviem, že to bolo jedno z našich najlepších rozhodnutí. Stačilo len zavolať do A SERVISU. Tam sme sa opýtali na všetko potrebné, ich pracovníci si k nám prišli pozrieť situáciu a už to išlo.

Rok bez plesní

Jedno popoludnie sa pustili do odstraňovania plesní z celej plochy a nanesenie dezinfekcia. Odstraňovanie vykonali veľmi starostlivo, pretože nechceli riskovať, že by zostal sebemenší zárodok plesne. Po 24 hodinách sa potom mohlo začať s nanášaním náteru, táto fáza pracovníkom už veľa času nezabrala.

Zo začiatku som bola nedôverčivá a čakala, kedy sa plesne zase objavia, ale naozaj od tej chvíle sa neobjavilo vôbec nič a už rok sme bez plesní. LSG protiplesňový náter teda veľmi vrelo odporúčam.