Paríž je krásny a stojí za návštevu v akejkoľvek ročnej dobe. Je to jednoducho mesto, ktoré snáď nikdy neomrzí. A ak tam idete prvýkrát, tak verte, že vás čaká naozaj skvelý zážitok. Je tam nespočetné množstvo miest, ktoré stoja za návštevu. Ale keď máte len obmedzený čas, ako že to máte skoro vždy, nie je možné zvládnuť navštíviť úplne všetko. A čo teda na svojom výlete po Paríži nesmiete vynechať?

Eiffelovku je najlepšie navštíviť za tmy

Trebárs Eiffelovu vežu, čo je vám už rovnako jasné. To by bol jednoducho hriech a vy to viete. Eiffelovka stojí za návštevu hlavne večer, vážne. Vyhnete sa naozaj dlhej fronte a uvidíte osvietený kolos, ktorý v každú celú hodinu bliká. Budete si pripadať ako na diskotéke a odnesiete si skvelý zážitok. Nehľadiac na to, že toto je jednoducho romantika ako vyšitá. Kam určite ešte musíte zamieriť, tak na Champs Elysées. Je to nielen krásna ulica, ktorá stojí za pozretie, ale je tiež plná obchodov, čo ocenia hlavne tých, ktorí radi trávia čas nakupovaním. Ale na svoje si tu prídu aj milovníci áut. Na tejto hlavnej triede sa totiž nachádza salóny Peugeotu, Renaultu, Mercedesu alebo CITROËN.

Z Montmartru je krásny výhľad na mesto

A čo ďalej? No predsa Víťazný oblúk. Máte to od Champs Elysées kúsoček. Po zdolaní schodov stanete na samom vrchole oblúku a ponúkne sa vám pohľad, ktorý za fuňanie po schodoch stojí. Uvidíte odtiaľ na všetky strany Paríža. Ďalšia na zozname je Sacre Coeur. Nádherná stavba, ktorá sa týči nad celou Parížom na vrcholku Montmartre. Je odtiaľ čarovný výhľad na mesto a môžete sa sem dostať metrom. Paríž je skrátka nádherný a každý by ho mal vidieť.

Niektoré veci nie sú až tak drahé, ako si myslíte

A vôbec nie je taký drahý, ako sa hovorí, zájazd do Paríža môžete zohnať aj pod štyritisíc na osobu, čo naozaj nie je žiadna pálka. Niektoré veci, ktoré považujete za drahé a tým tak nedosiahnuteľné, jednoducho vo výsledku drahé nie sú. Napríklad aj upratovacie firmy. Takéto čistenie kobercov od A SERVIS LIPKA, s.r.o., Sedačky, koberce čistenie Prievidza, je zaručene dostupné a určite sa oplatí ho využívať.