antigraffitiGraffiti není nic jiného než sprosté ničení cizího majetku, a proto se v naší úklidové firmě A SERVIS LIPKA, s. r. o. nezabýváme jen úklidovými službami, ale i odstraňováním graffiti. A s tím nabízíme i speciální program – prevenci proti sprejerskému vandalismu. A tu zajišťuje náš antigraffitový ochranný nátěr AGO. Je nanášen v několika vrstvách podle struktury povrchu. Aplikovat ho můžeme na všechny druhy ploch včetně plastů. Jediné materiály, které AGO nesnesou, jsou sklo, leštěné kovy a průhledný polykarbonát. Nanášení antigraffiti nátěru je proces, při kterém je zapotřebí mít venkovní klimatické podmínky nad + 10 ºC. A jako jediní v České republice garantujeme funkčnost ochrany za bezkonkurenční a nejlevnější cenu. Odstranění graffiti z ošetřených povrchů je nekomplikované a vždy na 100% .

Graffiti odstraníme…

Graffiti odstraníme a poté naneseme tzv. jednorázový nátěr, který docílí toho, že je ochrana zachována a znásobena tak, že její funkčnost vydrží až 6 let a snese více. Jestliže provedeme antigraffiti nátěr nebo nástřik na vaší budově. Jsme schopni na jakémkoliv místě v České a Slovenské republice, nově i v Rakousku zabezpečit odstranění graffiti do 14 dnů. Tato podmínka servisního čištění a odstraňování pro naše zákazníky je zakotvena ve smlouvě o dílo. Včasné a rychlé odstranění graffiti je velmi důležité pro námi prováděný „systém čistých budov“. Z praxe je ověřeno, že pokud se graffiti rychle odstraňuje. Pouliční umělci brzy zjistí, že jejich dílo nemá trvalou platnost a jdou se zpravidla realizovat někam jinam.

Čištění graffiti Praha

Funguje je to tak, že pokud se objeví na fasádě graffiti. My ho odstraníme, tak vždy zdarma na tomto Praha graffiti odstraňováníkonkrétním místě vrátíme nový plát AGO tam, kde jsme pracovali, takže tam znovu naneseme nové AGO, které bylo oslabeno naší odstraňovací činností. Toto jsme vymysleli a zavedli do praxe hlavně proto, abychom byli schopni nabídnout naši službu za přijatelnou cenu.

Graffiti jsou problematickou záležitostí…

Graffiti jsou problematickou záležitostí, která může potkat každého, takže je důležité, aby tato služba byla dostupná opravdu pro všechny. Pokud chceme tento vandalismus omezit na minimum, což je přesně naším cílem. Naší poslední zakázkou bylo odstraňování graffiti u vchodu nového podniku, ze kterého si nový majitelé chtěli nechat udělat bar. Předchozí majitelé se o to příliš nestarali, takže to padlo na jejich hlavu. Ale naštěstí se obrátili na nás, takže je vchod jejich nového podniku připraven vítat hosty. Takže pokud se chcete zbavit graffiti, nebo se obáváte, že by se mohlo na vašem majetku do budoucna objevit, neváhejte a kontaktuje nás. Jsme tu pro vás pro Čištění graffiti Praha .

ago Praha, Brno graffiti odstraňování