Máte radi teplučko, slnko a more? Ale tiež stredoeurópskej leto, chodenie po lesoch a kúpanie v rybníkoch? Prečo teda v lete jazdiť za hranice, keď doma to máme tak krásne? Jediné, čo chýba, je to more. K moru ale nemusíte ísť v lete, ako to robí väčšina ľudí. Urobte si radosť a vycestujte za hranice v zime. Sú lokality, kde bude vždycky teplo.

Dovolenka v zime nemusí byť len lyžovanie

A jedným z nich je Thajsko, ktoré je v Juhovýchodnej Ázii. Ide o častý turistický cieľ počas celého roku, jednak kvôli skvelej kuchyni s tradičnými špecialitami, jednak kvôli bielym plážam a priezračnej vode. V januári je tam v priemere príjemných 30 stupňov, takže  sa určite vyplatí tam ísť v zime než v lete, pretože väčšina Európanov nie je na takúto klímu zvyknutá.

K ďalším obľúbeným destináciám patrí aj Dominikánska republika. Dominikánsku republiku nájdete na východnej časti ostrova Hispaniola, ktorý je súčasťou súostrovia Veľké Antily v Karibskom mori. Január spolu s februárom síce patrí k najstudenejším mesiacom, ale aj tak je tu v tejto dobe 25 stupňov, čo je pre nás ideálne. V lete je Dominikánska republika drahou investíciou, ovšem v zime sa sem môžete pozrieť za výrazne nižšiu cenu.

Nie všetko, o čom sa vykladá, že je drahé, skutočne aj je

A pokiaľ vás láka Afrika, vyskúšajte Gambiu. Aj pre nich je zima najlepším obdobím na návštevu, pretože vás tu nestretne žiadny dážď. Naopak sa môžete v pokoji rozvaľovať na pláži, ktoré lemujú kokosové palmy a domorodé chyžky. Takže pokiaľ máte našetrené a láka vás slniečko s morom, neváhajte vyraziť do týchto destinácií. Človek si musí urobiť radosť.

A nakoniec rozhodne nejde o nesplniteľné sny, len človek musí vedieť, kedy vyraziť a na koho sa obrátiť. A tak je to so všetkým. Nevyužívate upratovacie firmy, pretože je to drahé? Povera. Napríklad A SERVIS LIPKA, s.r.o., Hĺbkové tepovanie sedačiek Malacky, ponúka svoje služby veľmi výhodne, vezmeme do úvahy, o akú kvalitu ide. Pokiaľ teda potrebujete vyčistiť koberec, ste na správnej adrese.