V naší úklidové firmě A SERVIS LIPKA, s. r. o. nabízíme celou řadu úklidových služeb a jednou z nich je i likvidace plísní, protože se jedná o záležitost, o níž se bez pomoci špičkové technologie bohužel nezbavíte. Na zateplených fasádách a na severních stranách zdí je výskyt plísní, bakterií, hub a kvasinek nejčastější. A to byl i náš problém, protože se plíseň tvořila v místnosti, která byla na sever. Pro řešení problému, jak se těchto nežádoucí plísně, je nátěr LSG, který v naší firmě nabízíme. Je to nátěr proti plísním, který napadené zdi tohoto problému stoprocentně zbaví. S tím samozřejmě zajišťujeme kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu.

plíseňs e stale vrací, učinnná zbraň Protiplísňový náter LSG LSG protiplísňový nátěr zkušenosti

Naše antimikrobiální působení…

Naše antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Jinak záruku garantujeme dva roky. Náš postup čím čistit plíseň je následující. Na povrch znečištěný plísní naneseme desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení poté naneseme nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas.

jak odstranit plíseň z fasády plíseň a alergie z ní zdravotní rizika s plísní v domacnosti

Po zaschnutí vytvoří…

Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je aplikovatelný i na dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. Zkrátka si tím můžete pojistit všechno, u čeho se výskytu plísně bojíte. A jak vlastně plíseň může vzniknout? Jedním z problémů může být příliš rozdílná teplota mezi jednotlivými místnostmi. Platí zásada, že mezi jednotlivými místnostmi by neměl být teplotní rozdíl vyšší, jak 4 oC. Pokud máte v nějaké místnosti výrazně nižší teplotu, tak když se do ní (například po otevření dveří) dostane výrazněji teplejší vzduch, už to může být problém.

plíseň nepřítel každé domácnosti Zbavte se plísně čistý domov bez plísní

Teplý vzduch totiž…

Teplý vzduch totiž v sobě obsahuje mnohem více vodních par, které se na chladném místě usadí a začne kondenzovat ve vodu. A kde je vlhko, tam je zpravidla i plíseň. Proto se vyplatí udržovat konstantně stejnou teplotu. Jednou z našich posledních zakázek bylo odstraňování plísně v keramickém kroužku. Slečny se to nejprve snažily odstranit samy, ale uvědomily si, že to není možné, tak se poté obrátily na nás. Pro naše zaměstnance to již nebyl žádný problém a daly jsme jejich pracoviště opět do pořádku.